Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Énekesnő szeretnék lenni...

Énekesnő szeretnék lenni japánban mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még csak most kezdtem a középsulit és még van ezen az éven kívül 4 évem..Már tanulok japánul 1,5 éve és decemberben vizsgázom..Tudnátok segíteni hogy hogyan érjem el az álmomat?

15/L


2010. ápr. 13. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom...

Nem éppen egy gyakori kérdés.....

2010. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:(
2010. ápr. 13. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó hang kell ahhoz, ott nem sztárolnak minden énekest úgy mint Magyarországon.
2010. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom....
2010. ápr. 13. 19:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Az jó tudsz japánul, de inkább az angolra gyúrj rá! Elég sokan tudnak Japánban angolul, pl. Lady Gaga Amerika után Japánban a legnépszerűbb.


Meg ugyan nem tudom, hogy hogyan nézel ki, de azért első látásra meg lehet mondani valakiről, hogy japán-e és szerintem Mo-n is nehezen fogadnának el egy ázsiai énekest magyarul énekelt.


Jó, ott van pl. Hien, de (és nem bántásból mondom!) aki elmúlt 18 éves, az nem annyira kíváncsi rá, függetlenül attól hogy amúgy van hangja.

2010. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem..Ettől én is tartok hogy elfogadnának-e Fehér bőröm van sötétszőke hajam és kék-zöld szemem,kicsit erős az alakom de most fogyókúrázom hogy leadjak 15 kilót...
2010. ápr. 14. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is voltak hasonló álmaim tizenéves koromban, így abszolút megértelek. de próbálj meg a földön járni és ne fűzz ehhez nagy reményeket. persze lehet, hogy zseniális tehetség vagy és akkor kár lenne határt szabni ezeknek az álmoknak, de előbb próbálkozz itthon, ha itt nem figyelnek fel rád, máshol sem fognak, így legalább tudni fogod mi a helyzet.
2010. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A japánoknál menő a nem japán külső, így azzal nem lenne gond, teljesen egzotikus lennél :)

Próbálj meg ösztöndíjat nézni (nem énekesi, hanem bármilyen, hogy pár hónapra kimenj).

2010. ápr. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem.

Sok sikert.

2010. ápr. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!! A lehető legtöbbet megteszem hogy az álmomat valóra váltsam...:)
2010. ápr. 16. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!