Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen cégek foglalkoztatnak...

Milyen cégek foglalkoztatnak fizikusokat? Milyen itt a fizetés?

Figyelt kérdés
Mérnök-fizikus szeretnék lenni és nem igazán tudom, hogy a versenyszférában milyen lehetőségei vannak egy ilyen képesítéssel rendelkező embernek. Meg nem mellesleg a fizetés sem mindegy. Külföldi munkalehetőségek esetleg?
2016. jún. 6. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog, elmész fejlesztésre és bőven átlagon felüli bért kapsz. Kezdő 250-300 körül később pedig még több. Villamosmérnöki + fizika az elég ütős szerintem.
2016. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Már nincs mérnök fizikus képzés. Sima fizika van. Persze lehet alkalmazott területek felé szakosodni. Egyébként lesz munkád, ha jó vagy valamiben. Főleg anyagtudományban érdemes gondolkodni, illetve egyetem alatt keresni TDK témát, meg gyakornoki helyet. 200 nettó megvan jó esetben.
2016. júl. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!