Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amerikában hogy keres egy...

Amerikában hogy keres egy kozmetikus és/vagy sminkes?

Figyelt kérdés
Kb. 8-10 év múlva még érdemes lesz kozmetikusnak és/vagy sminkesnek kimenni Amerikába?
2010. ápr. 9. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
nem! mert nem hiányszakma,és minden sarkon van..nem beszélve arról,hogy azok amerikaiak,és megvan a megfelelő vendégköre..
2010. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jah, te ott csak egy "európai csöves" leszel, és még egy negro is lefőz afrofonásban..



Mit akarsz te nyugaton! Ég és föld..



10-15 évvel le van maradva ez a régió...


Japántól meg kb 20 évvel van lemaradva az egész világ...

2010. ápr. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10 év múlva?? Ki tudja, mi lesz a világon 10 év múlva? Lehet, hogy már tiszta ivóvíz se lesz...
2010. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
off: nekem is ez a két szakmám van,és én is nagyon szivesen karriert csinálnék külföldön! Ne keserítsetek el!!
2010. jún. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

baromira senkit nem érdekel, hogy ki csinálna szívesen karriert.

amúgy inkább tudd meg az igazságot, mint hogy nagyot koppanj kint, mert annyira telített a piac, hogy sehol nem kellesz.

2010. jún. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kedves utolsó,ezt tapasztalatból írod? Ennyi erővel itthon is telitett a piac...minden sarkon van egy kozmetika. Itt azért nem kapok munkát,mert mindenhol vállalkozóival lehet csak. Ezért gondoltam hogy kimegyek.
2010. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem én írtam azt hogy telített a piac de igaza volt aki írta.Angliában is telített,és itt is minden sarkon van.Itt is inkább vállalkozók vannak..Amerikában szerintem még rosszabb a helyzet...(Pl: Az én kozmetikusom amerikai állampolgár,és itt kint Angliában dolgozik,mert otthon nem tudott a szakmájában érvényesülni)Angliában egy barátja intézte a melót neki..

Most gondolj bele,ha egy amerikai állampolgárnak sem sikerül akkor hogy sikerülhetne minden segítség nélkül egy olyan embernek akinek nincs meg az anyanyelvi nyelvtudása,baráti köre,törvény tapasztalata,megfelelő pénze???

2010. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!