Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Linkelnétek pár angliai...

Linkelnétek pár angliai munkát, ami megbízható és hetente fizetnek?

Figyelt kérdés

Főképp kisebb városokban érdekel, London drága, vagy London körüli települések. Szállodai munka, stb...


A tőkém: 200E ft repjegyre + kis hidegélelem az 1. fizetésig. Korom: 18. Beszélek: Angol B1-B2. Oktatás: 8 általános. Olyan lenne előnyös, ahol adnak ingyen szállást így olcsó a közlekedés. F. Takarítás, mosogatás, terület-felügyelet és társai, mint kisegítő munkák érdekelnek.


2016. ápr. 22. 15:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Egy 4. es angoldás gyerek lazán megérteti magát a boltban. Ki kéne jönni a barlangból. Nagyon idegesít hogy ilyen kommunista agymosó rendszerből fennmaradt felbüfögött emberek osztják itt az észt hogy dolgozz tanulj mert különben ****ra se mész, mert azt programozták bele. Fogalmuk sincs a mai világról. De akkor ne válaszoljanak.
2016. ápr. 22. 17:35
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyis jobban tudod. Indulj, most.
2016. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%

10 évesek adnak tanácsokat (agyilag biztos!), komoly embereknek életviteli kérdésekben.


Te lennél komoly ember, nulla nyelvtudással, nulla képzettséggel, nulla mindennel, 18 évesen? Mire vered magad, a nyolc általánosra? Ember, két okj ingyenes, te tanulni sem akartál, mert aki akar, annak van lehetősége rá. És itt játszod az eszed, hogy nem segítenek neked a "buták"?

2016. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Te tipikus megmondóember, betanított munkáról hallottál már? Az angolom meg elég és ezt tudom. Nevetséges hogy egy válasz sem jött GYIK ről, facebookról meg 2. pedig egy kis csoportba írtam ki..
2016. ápr. 22. 18:47
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon nem vagyok megmondóember, pláne nem tipikus. CSak dühítenek azok, akik azt hiszik, taknyos létükre ők az atyaúristenek. De imádom, mikor pofán veri őket az élet.
2016. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ja, hogy kádárelvtárs nevelt és most irigy vagy hogy a "taknyosok" kiutaznak külföldre vígan élnek majd hazajönnek és palotát vesznek a panelházad mellé, és azzal nyugtatod magad hogy itt szólogatsz be meg "majd megveri a blah blah.", mert ezt könnyebb mint nyelvet tanulni pedig te is tudod hogy kimennél külföldre csak lusta vagy és semmit nem vársz az élettől, és a más leszólása boldogít. Tipikus, úgy ismerem a fajtádat mint a t betűt. Virít rólad, hogy kádár-rendszeri leszólóember vagy, aki a sárban dögönyészik. Bocs a stílusért, de Te kezdted, én csak választ vártam....
2016. ápr. 22. 19:36
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Na mi van, már nem is Ámériká a cél, megfelel a Ángliá is? :D
2016. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Attól függ.
2016. ápr. 22. 21:06
 19/23 anonim ***** válasza:
Kádár? Nem, kincsem, nmég 40 sem vagyok. Annyira buta vagy, hogy fel se fogod.
2016. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

És veled ellentétben én tanultam. Nyelvet is. Hivatásom is van. Nem fogok meggazdagodni vele, de jól érzem magam. Te meg itt nyefegsz.

Ott kezdődik a nyelvtudás, hogy tudsz állást keresni.

2016. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!