Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esély rá, hogy így is...

Van esély rá, hogy így is felvegyenek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem új munka után nézelődni, és van egy ami rögtön nagyon megtetszett. A feltételeknek 100%-ban megfelelek, az előnyöknek is, jó helyen van, jó fizetés, szóval teljesen ideális lenne.


Viszont van egy bibi, eredetileg nem terveztem mostanában lelépni a cégtől, csak július környékén. Viszont ez a munka annyira megtetszett, hogy szeretnék rá jelentkezni. A baj az, hogy június közepére már lefoglaltam egy utazást, ami 4 nap szabadságot igényelne.


Ha most jelentkezem az állásra és felvennének, akkor gondolom legkésőbb májusban kezdeni kellene, és pont a próbaidő közepére esne a 4 nap szabadság, ami ugye nem hangzik túl jól..

Az utazásról semmiképpen nem mondok le, mert egy álmom válik vele valóra és lehet hogy többé nem lenne rá lehetőségem.


Szerintetek így van értelme egyáltalán jelentkezni? Van bármi esélyem, hogy felvegyenek, ha közlöm az àllásinterjún hogy júniusban mindenképpen hianyoznek 4 napot? Ti jelentkeznétek így?


2016. ápr. 21. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelentkezz rá nyugodtan, lehet, hogy be sem hívnak (én is sokszor voltam úgy, h mindenben megfeleltem a hirdetésnek, az előnyöknek is, mégse hívtak be).

Ráérsz ezen akkor morfondírozni, ha behínak, meg végigjutsz a sokkörös interjún. Akkor még mindig mondhatsz nemet.

2016. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ráérsz akkor aggódni, ha felvettek. Addig is jelentkezni kellene, mert enélkül nincs esélyed, hogy felvegyenek. :D
2016. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Óh,hányszor feleltem meg az "elvárásoknak" és még az előnyöknek is, ennek ellenére be se hívtak. Ha esetleg felvesznek,majd akkor közlöd, hogy neked van egy befizetett utad és kész,ennyi. Más is szokott próbaidő alatt ilyen miatt elmenni,ezt egy normális munkáltató megérti.
2016. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Természetesen tudom, hogy lehet hogy be sem hívnak. :)


Ha mégis, akkor szerintetek mikor említsem, hogy június közepén mindenképpen el kell mennem 4 napra? Már az allasinterjun, vagy amikor felajánlják az állást?

2016. ápr. 21. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ilyesmiről beszélni az állásinterjún.


4 nap szabadság az semmi, amelyik cég nem tud elengedni, azzal tárgyalni sem érdemes.

2016. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!