Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Be se jelentettek, ki se...

Be se jelentettek, ki se fizetnek, mi tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy cégnél 2 hetet dolgoztam.

Próba időn voltam, és felmondtam...

A 2 hét alatt nem sikerült elintézni a cégnek, hogy bejelentsenek. Az értékelésből amit kaptam... mindenből 0. 2 hét alatt betanulni egy olyan rendszert, amivel az ember akkor ismerkedik meg? Idő kell, a kellő segítséget sem kaptam meg. Még saját költségemen utaztam a cég központjába ki, hogy segítsenek. De semmi.... Mindig elfoglaltak voltak,és magamra voltam utalva.

Most, hogy felmondtam, azóta 1 hónap is eltelt. Azóta semmi hír, pénzt nem láttam.


Mit tehetek?

Munkaügyi bíróság?



#pénz #munkaügyi bíróság #fizetéselmaradás
2016. ápr. 4. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyeztess a cég munkaügyével .
2016. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos úgy tudom, hogy aki bejelentés nélkül dolgozik, az maga is törvényt sért ezzel. Velem is kiszúrtak már így, apukám mondta, hogy ne tegyek semmit, ha sötétedés után még ki szeretnék menni az utcára...
2016. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!