Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megbántad hogy a végzettségedn...

Megbántad hogy a végzettségednél alacsonyabb beosztásban dolgozol?

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalatát várom akik önszántukból (nem munkahelyhiány miatt) választottak alacsonyabb beosztást maguknak. Pl. mérnök aki pályáját elhagyva központi fűtés szerelő lett, stb.
2016. márc. 12. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem .
2016. márc. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Off Ilyet még elképzelni sem tudok, kíváncsi leszek a válaszokra.
2016. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én épp erre készülök:)
2016. márc. 12. 09:46
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Én mérnök végzettséggel kerestem nettó 130 ezer forintot, elegem lett, kitanultam az ács szakmunkát az évek alatt és nettó 200-at keresek mint ács, immáron 3 éve.

Tervben van külföld, ott mégtöbbet tudnék keresni, ácsként.

2016. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg.

Nem akarom a szakmám megnevezni, egyébként maradtam annál a cégnél, de jobban jártam, mert több a pénz(igaz túlórával), kevesebbet dolgozok(mert hiába túlórázni kell, lazább és fizetik rendesen).

Van időm magam képezni más irányokba is, szal egyáltalán nem hiányzik a hajtás.

2016. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!