Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizetési igény pályakezdőnél?

Fizetési igény pályakezdőnél?

Figyelt kérdés

A munka egy egészségügyi központban lenne,adminisztrátor/call centeres pozícióban, angol nyelvtudás feltétel, illetve egészségügyi végzettség előnynek számít, amellyel én rendelkezem is.

Nem tudom, hogy mekkora összeget mondhatnék fizetési igénynek, nem szeretnék sem túl sokat, sem túl keveset mondani.

Tudni kell, hogy ez egy nemzetközi hálózat egyik vizsgálóközpontja, több országban végeznek klinikai vizsgálatokat, kutatásokat.

Szerintetek mondhatok minimálbérnél nagyobb összeget?


2016. febr. 18. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten? Nettó 150-200 ezer.

Vidéken? kb 120 ezer.

2016. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már minimálbérrel. Ahol angol nyelv tudás elvárás ott semmiképp ne kérj minimálbért még vidéken se.
2016. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszoló összegei nekem is reálisnak tűnnek egyébként (2. voltam)
2016. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondhatsz persze, csak nem feltétlen te kellesz akkor. Az angol már ma egy alapvető feltétel, aki kb. az elmúlt 15-20 évben elhagyta az iskolapadot, annak illik tudni angolul. A 150-200 bruttó teljesen jó.
2016. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, bruttó és nem nettó. Azért egy call-centeres melóért nettó 200-at elvárni elég nagy önámítás.
2016. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pesten szerintem bruttó 200-tól ne mondj többet, míg vidéken inkább csak 160-170-et. A nettó 200-at nem is értem... nem reális.
2016. febr. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!