Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » "Teljes munkaidős" babysitter...

"Teljes munkaidős" babysitter munkáért szerintetek mennyi az ideális fizetés egy hónapra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első kérdésem fentebb olvasható.

Másik kérdésem az lenne, hogy szerintetek ha nem tudok azonnal kezdeni a családnál, akkor ezt már a telefonos beszélgetés során (még a személyes találkozás előtt) célszerű jelezni, ugye? Mennyire hátrány? Sajnos manapság szerintem egyből senki nem tud kezdeni, kivéve ha épp nem dolgozik az illető...

Válaszokat köszönöm! :)


2016. jan. 25. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

A fizetésre vonatkozó kérdésedre nem tudom a választ, de utána tudsz nézni a neten az órabérüknek(napibérüknek, stb.

A kezdésre vonatkozólag azt tudom tanácsolni - hacsak nincs már lebeszélt munka - hogy egyszerűen kérdezz rá, hogy mikor kellene kezdeni és akkor megtudhatod úgy a kezdési időpontot, hogy nem jössz ki eleve hátrányosan a helyzetből. Pl. lehet, hogy csak 2 hét múlva és az már talán Neked is jó...

2016. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Nem sokat tudok az ilyen munkákról, de a nővérem hosszú éveken keresztül dolgozott babysitter-ként és takarítókénte egy jó környéken. Persze nem hivatalosan, és több családhoz járt felváltva. Mindig 200 fölött keresett.
2016. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat! :)
2016. jan. 26. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!