Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telibe hánytam a szilveszteri...

Telibe hánytam a szilveszteri céges bulin a főnökömet, mennyire lesz hüvös innentől a munkakapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Céges buli volt 31.- én este a kollégákkal és a főnökséggel.Igazából eleinte el se akartam menni mert kissé beteg voltam,de annyi kolléga/ barát győzködött,hogy elmentem.


Ott rá is ittam és amikor elkezdödött a karaoké ,hát elég rendesen beterítettem a főnökurat.

Holnap megyek először dolgozni az új évben,kissé ideges vagyok.



2016. jan. 7. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is mérges rád, azért az előfordulhat, hogy mostantól lenéz téged. Engem hánytak már le, de nagyon közeli haver, nem munkatárs, főleg nem egy beosztott... Az ember nem mérges ilyenkor a másikra, de főnök-beosztott viszonyban valami eltörik ilyenkor...
2016. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd ird meg hogy hogy reagált. =)
2016. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző munkahelyemen csinált ilyet egy kolléganő, nem lett belőle ügy. Ugyanúgy dolgozott tovább, de ugratta a főnök elég sokszor, elég hosszú ideig mi is cinkeltük vele. :-) De nálunk laza volt a beosztott-főnök viszony, nem volt túlságosan komolyan véve.
2016. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez joooo ez jooo tetszik! Vicces lehetett..XD Már mint vizuális tipus vagyok és elképzeltem magam előtt az egészet :) Szerintem mindegy h fönököt vagy havert hànysz le mert szerintem senki sem örül a "rókának" . Eszer egy átmulatott éjszaka utan a drága barátosném telibe talált engem mikor segìtettem őt felállìtani éjjel a járdáról, engem ez annyira meghökkentett , hogy reflexből bevágtam a bokorba........hagytam hogy ott elintézze a többit majd kiszedtem onnét....XD De jòzanon nem emlékezett rá XD Ha majd nyugdìjasok leszünk akkor talán elmondom neki XD Szerintem egy dara ig ne álljál vele szembe XD De ha jòfej és nem az a karòt nyelt típus, akkor majd elfelejti az egészet :) Bár én nem felejtettem el......
2016. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a szalagavatós buli utan hánytam le az ofőt......(a karját aszem) azt mondta, még jó hogy idén vegzek mert.....nem köszönném meg, amit az ellenörzőmbe ìrna be......A főnököd hogy reagált?
2016. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!