Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire megbízható a Bonix...

Zombor Emese kérdése:

Mennyire megbízható a Bonix nevű üzletház? Utaltatok már nagyobb összeget náluk? Kell-e félnem valamitől?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ágyat és átutalással kívánom fizetni, de sehol se találtam róluk semmit az interneten érdeklődnék valaki vásárolt-e már náluk?

2015. dec. 26. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

e-cegjegyzek

Ha ott bevannak jegyezve, nincs nagy gond.

Emellett ha ennyire félsz, kérd azt az opciót, hogy átvétel után fizetsz.

Kártyával akkor is tudsz fizetni a kiszállítónál.

2015. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is gyanús, ne fizess előre. Ha nincs olyan opció, hogy átvételkor fizetsz, rendelj máshonnan.
2015. dec. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég nagy cég. Nagyon beütne nekik, ha nem bánnának jól az ügyfelekkel. Nem kell majrévassal harangozni.


De ha ilyen kérdéseid vannak, ne azoktól várj választ, akik sosem vásároltak náluk. Inkább hívd fel az ügyfélszolgálatot!


Az Ügyfélszolgálati Iroda nyitvatartási ideje: h-p 8.00 - 20.00, szo 8.00 - 15.00.



Mellesleg több éve meg vagyok velük elégedve.

2015. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !:)
2015. dec. 30. 00:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy csak utánvétel van.
2015. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csak utánvétel van.:) Ha úgy lenne nem kérdeztem volna.
2016. jan. 1. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!