Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igényeltem ezt a 22 ezer...

Igényeltem ezt a 22 ezer forintos segélyt és megkaptam a határozatot és az van benne hogy 30 napon belül meg kell jelenem a kormányhivatalban a határozatal jelentkeznem kell, ezt most én nem értem, minek kell odamenni?

Figyelt kérdés
aktiv koruak ellátása ezt igényeltem és majd odamegyek és mi fog történni? Minek kell egyáltalán ott jelentkezni? Mit kell vinni? Épületen belul hova kell menni? Mi értelme van ennek? Valaki segitene?

2015. dec. 14. 11:50
 1/1 verde ***** válasza:
Szerintem a munkaügyi központba kell menned 30 napon belül, hogy álláskeresőként nyilvántartásba vegyenek. Ha meg már regisztrálva vagy álláskeresőként akkor nem kell menned sehova,elég félreérthető a megfogalmazása.
2015. dec. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!