Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha januárban tudok elkezdeni...

Ha januárban tudok elkezdeni dolgozni, mikor érdemes jelentkezni munkákra?

Figyelt kérdés

Most fogok végezni az egyetemen, januárban lesz az államvizsgám, és utána minél előbb szeretnék munkát találni, pályakezdőként.

Már most nézegetem az állásokat, és vannak is szimpatikusak, amikre szívesen jelentkeznék. Viszont gondolom ez úgy megy, hogy ha valaki érdeklődését felkeltem, akkor viszonylag rövid határidőn belül van interjú, és azonnal el kell kezdeni dolgozni nem?

Az nekem nem jó, mert januárig biztosan nem tudnék kezdeni, az egyetemhez még a gyakorlatomat teljesítem napi 8 órában.


Szóval mikortól érdemes elkezdeni küldözgetni az önéletrajzomat? Esetleg van rá esély, hogy már most jelentkezek néhány igazán szimpi állásra, és csak januárban kezdenék, ha felvennének?


2015. nov. 18. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már most!


Csak írd bele,hogy "januárig biztosan nem tudnék kezdeni, az egyetemhez még a gyakorlatomat teljesítem napi 8 órában."


Sok sikert!

2015. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Büfészakon nem tudom hogy megy de nálunk már az egyetem alatt bombáztak állásajánlatokkal, csak a nagyon fogalmatlanok álltak ott az államvizsga után munka nélkül. Én már a 5. szemesztertől kezdve dolgoztam.
2015. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb hirdetésben szerepel a várható munkakezdés ideje.
2015. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!