Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik EU országba érné meg...

Melyik EU országba érné meg legjobban kimenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Jelenleg vendéglátás szakon tanulok, diploma után szeretnék külföldre dolgozni, talán idegenvezető szeretnék lenni, de nem biztos. Melyik országban lehet sokat keresni, és meg is élni? Gondoltam Németországra, de ott nem tudom, mennyire olcsó a megélhetés, akármennyivel is keresnék többet, mint itthon.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2015. okt. 30. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Abba az országba amelyiknek a nyelvét jól tudod beszélni. A nyelvtudás leegyszerűsíti a helyzetet.
2015. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

EU-s országok elég csórók és a fizetés sem túl sok.


Pénzt keresni Svájcban, Norvégiában lehet elsősorban a kontinensen.

2015. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Beszélek angolul és németül felsőfokon, és spanyolul alapfokon, azt jelenleg tanulom. Svájc és Norvégia valóban gyönyörű országok, ahol magas lehet a fizetés, de milyen lehetőségek vannak elhelyezkedni vendéglátás területén? És mennyire drága a megélhetés?
2015. okt. 31. 09:35
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

"Gondoltam Németországra, de ott nem tudom, mennyire olcsó a megélhetés"


Mennyire draga a megelhetes, gondolom ezt akartad kerdezni...

2015. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Norvég megélhetés :


8-9 ezer NOK egy garzon, 20 ezer NOK a melós fizetése.


Élelmiszerkosár (alap szint) 2500 NOK.


Dőzsölésre marad több ezer NOK havonta.

2015. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor mennyire drága. A lényeg, hogy melyik ország az, ahol el lehet helyezkedni a vendéglátós végzettségemmel, és a megélhetés sem húú de szörnyű.
2015. okt. 31. 09:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Vendeglatoskent nagyon konnyu elhelyezkedni a legtobb orszagban, ahol turizmusbol elnek. Viszont pl. UK-ben nem lehet egy fizetesbol felretenni, csak epp hogy megelni. Oda mondjuk ugy erdemes menni, ha valaki megy veled es egyutt bereltek lakast.

Nemetorszag szerintem jo valasztas, es Svajc is, foleg hogy beszeled a nyelvet.

2015. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5: Ez hányadik regisztrációd?
2015. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Svájcban nem iszonyú drága minden? Egyébként vendéglátásnak szerintetek melyik szakmát célszerű választani? Idegenvezetőre gondoltam
2015. okt. 31. 14:38
 10/10 anonim ***** válasza:

"Svájcban nem iszonyú drága minden?"


De. Budapesten kapsz egy hamburgert 1300-1500 Ft-ért, Zürichben 8ezer.

2015. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!