Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát válasszak, ha...

Milyen szakmát válasszak, ha Németországban szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Angolul folyékonyan beszélek, németet jelenleg is tanulom, középiskolás vagyok. Szeretnék, sőt, az álmom, hogy Németországban vagy Ausztriában dolgozhassak, valami jól fizető szakmát keresek.


A matek és a fizika nem megy, utálom is őket, ezért mindenfajta mérnöki szakmát kilőttem. A nyelveket imádom tanulni, a fentebb említett német és angol mellett tanulom az oroszt és a spanyolt is. Ezért gondoltam, hogy turisztikával kapcsolatos szakmát válasszak. Vagy ezzel nehéz munkát találni? Köszönöm a segítségeket!



2015. okt. 17. 12:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ezenkívül a klasszikus mérnök, IT is keresett és nagyon jól meg is fizetik. De ugye a matek és fizika nem az erősséged, ezeket hanyagoljuk.

Az orvosi 6 éves + szakképzés, abba csak akkor vágj bele, ha ez minden álmod. Vendéglátásban pedig, mint említettem, a szakács szakmával és némi itthoni gyakorlattal lehet jó állásokat megcsípni.


[link]

2015. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Külföldi cégeknél kapcsolatteremtőnek is mehetsz. Ide szükség van a nyelvtudásra még talán a magyart is használod najd,nem csak az angolt és a németet.
2015. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!