Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen céget alapítanátok, ha...

Milyen céget alapítanátok, ha lenne kezdőtőkétek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, vezető típus, van tőkém is. Még csak pár napja gondolkozok, de nem igazán jutottam semmire, hogy mibe kellene belevágni.


Rengeteget szeretnék dolgozni, saját vállalkozást szeretnék, és a tudásomból gazdagodni. Elég volt az alkalmazotti viszonyból.


2015. okt. 13. 10:46
 1/5 A kérdező kommentje:

Herbária, táplálékkiegészítős bolt, konditerem, eddig ezek állnak a legközelebb hozzám, de bármilyen területet meg tudok szeretni.

Illetve kérdéses, mennyire van ezekre igény.


Budapesten élek amúgy, itt is szeretnék maradni

2015. okt. 13. 10:48
 2/5 anonim ***** válasza:
egyedül a szolgáltatóipar mutat enyhe emelkedést, abba kéne vmit kigondolnod. a többi lejtmenet.
2015. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából ha nincs ötleted, akkor ne kezdj bele.

Majd ha lesz olyan, amit akarsz csinálni azért mert igazán akarod, akkor kezdj bele.

Amúgy ha nekem lenne rengeteg pénzem, és nem feltétlenül a profitszerzés miatt kezdenék vállalkozásba, akkor én nyitnék valami olvasós-kávézós helyet pl.

2015. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én valamilyen szoftverfejlesztői céget hoznék létra, arra mindig van igény. Persze nem mindegy mennyi tőkéd van. 10-20 millió biztos kell a beindításhoz.
2015. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bármit szívesen csinálok, amivel építhetem a karrierem, karrierista vagyok.
2015. okt. 13. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!