Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pontosan mik a feltetelei...

Ladislaus433 kérdése:

Pontosan mik a feltetelei annak hogy az USA-ban dolgozzak 2016-ban?

Figyelt kérdés

magyarorszagon diplomaztam (kozgaz) de szerencsere most Hollandiaban dolgozok (szakmamom belul). viszont mindig is nagy almom volt az USA-ban dolgozni.

abban tudnatok segiteni, hogy vizum kell-e vagy nem? ha igen mennyi az eselye hogy megkapom? tudom mindenhol meg valsag van, de ha egyszer sikerult otthonrol Hollandiaba lepnem, akkor talan az USa se lehet olyan nagy akadaly. vagy igen? cel :cel lenne NY, Ca, WA, FL



2015. okt. 12. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nehéz, mert a tartós munkavállaláshoz zöldkártya kell.
2015. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Kozgazdaszkent arra sem vagy kepes hogy a google-t hasznald, es annak ellenere sem tudod mi az a zoldkartya, hogy allitasod szerint amlod az USA?
2015. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, már ne is haragudj, te diplomás létedre ennyire szerencsétlen nem lehetsz.

"abban tudnatok segiteni, hogy vizum kell-e vagy nem"

2015. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
en nem a google valaszaira voltam kivancsiak, hanem magyar emberek tapasztalataira... de az ilyen velemenyed igazan megtarthattad volna magadnak. bolcsebb maradtal volna az fix!
2015. okt. 12. 15:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Abban igazuk van, hogy nem szubjektív véleményre vagy egyéni tapasztalatra van szükséged, hanem tényekre, ezeket pedig egy két -három szavas Google keresés nyomán megtalálod a bevándorlási hivatal weboldalán.


[link]

2015. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én javasolni tudok csak. Méghozzá, hogy Amerikába ne menj. Csak egy látszat, hogy a "nagy amerika"...nincs olyan, hogy amerikai álom. Le lehet pontozni, de én most csak segíteni akarok, hogy gondolkozz el ezen még.
2015. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként az előző hozzászólónak igaza van, azok a helyek, ahol tényleg érdemes élni(NYC, SF), annyira drágák, hogy csak hétszámjegyű fizetéssel(USD) lehet boldogulni.
2015. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*hat számjegy, nem hét
2015. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy Hollandiába könnyű volt kimenni, mert EU, de Amerika meg nem ilyen. Maradj inkább Hollandiában, közelebb is vagy a családodhoz és mindig van olcsó repülőjegy. Ja és csak két óra az út. Úgy érzem megbánnád, tehát én azt mondom maradj. De ha te ezek ellenére is mindenáron menni akarsz akkor hajrá.
2015. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Hogy 2016-ban ott dolgozhass, meg kell akadályoznod az Ítélet Napját 2004-ben.
2015. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!