Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kiírtam álláskereső hirdetést,...

Kiírtam álláskereső hirdetést, és csak szexuális ajánlatokat kapok, elvállalnád valamelyiket?

Figyelt kérdés

nem ez volt a célom, de csakis szexuális jellegű munkákra invitáltak

1-több férfi is szívesen támogatna jelentősen,heti néhány szexxel eltöltött óráért cserébe, olyan ajánlatokat tesznek, amiket én máshol fél év alatt kerestem meg, és van egy igazán helyes, szimpatikus férfi is.

viszont lehet elhánynám magam a tükörképemet látva, nem vagyok egy született k....tehát valszeg ezt nem vállalom:)

2- chatmodell, jó pénz, semmi szex, csak külföldön látnak

3-erotikus masszás ajánlatok tömegei, de ezt nem hinném h bevállalnám

és 4.ként chat OPERÁTORI munka, ekkor méh vetkőznöm se kéne, nem is látnának, csak egy vetkőző nővel kéne 1 szobában chatelgetnem, ez vonzó számomra, erre hajlok, bár fura lesz azzzal a csajjal egy szobában:D de jó pénz,és semmi erkölcstelenség.

te melyiket vállalnád el?


2010. márc. 14. 13:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azt magyarázza már el nekem valaki, hogy hogyan garantálhatják azt egy webcamos csajnak, hogy csak külföldön láthatják?

Aki ennek bedől, az eszméletlenül buta.

2010. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
bank kártyával lehet fizetni, és le vannak tiltva a magyarországról és a szomszédos országokból érkező bankkártya fizetések..
2010. márc. 14. 15:46
 13/16 anonim válasza:
2.at bevállalnám!
2010. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A 2-at én is elvállalnám
2010. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
De egyébként még senki sem mondta neked hogy munkát nem így kell keresni mert egy normális munkáltató sem fog téged felhívni...neked kéne az ő hirdetéseiket olvasni és jelentkezni.
2010. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

2-es /4-es :)

03-14 15:18 -nek: Technikailag megoldható a dolog, és nem a bankkártyás fizetés letiltása a megoldás, hanem ennél összetettebb a dolog. Részletek: Livejasminjob.com

2010. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!