Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki a Kőröstejbe...

Van itt olyan aki a Kőröstejbe vagy a Ferzolba járt/jár diákmunkára?

Figyelt kérdés

Szeretnék én is menni de még sosem voltam és őszintén bevallom félek tőle picit. Ezért lenne pár kérdésem. Ha van itt olyan, várom a választ!:)

17l



2015. szept. 5. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kőröstej katasztrófa. Voltam az export és üzem részlegen egyaránt. Az export sokkal lájtosabb, de az első nap végére garantáltan hányingered lesz a sajt látványától. Üzemben biztosan megbolondulsz. Ferzolról nincs tapasztalatom, holnap fogok csak menni.
2016. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Voltam a Ferzolban gyárlátogatáson, egész tetszetős. Eddig ez tűnik a legjobbnak, pedig kívülről eléggé taszító a nagy üzem látványa.
2016. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit kell ott csinálni?
2016. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kőröstej tényleg szörnyű. Soha többet.:D

A Ferzolig már nem jutottam el, átmentem inkább a FürgeDiákhoz melózni, a MelóDiákot hagyom a francba, nekem csak a bajom volt vele...

2016. szept. 7. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Kőröstejben változó. Exporton címkézni, kartont hajtogatni, míg az üzemben sajtokat pakolni ládákba, vagy futószalagra. Nem hangzik nehéznek, de nagyon monoton.

Ferzolban több rész van, össz-vissz egy napot voltam a szereldében. Ott általában kasszákat szerelnek össze, majd csomagolják.


A MelóDiákot én is hagytam, inkább elmentem feketén dolgozni, mivel ez a csoportos munkafoglalás nekem nem jött be, ráadásul az első Ferzolos nap után kirúgattam magam.

2016. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kőröstej exportban voltam, kegyetlen..xD

Nem a munka, a társaság.

2016. szept. 9. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak azzal a tonna sajttal volt problémám. Amiket az üzemben láttam, illetve a monotonitással. Némelyik már szőrösödött. Egy életre megutáltam a sajtot :D
2016. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!