Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Iwiwen kerestek meg. Ez most...

Iwiwen kerestek meg. Ez most valami kamu? Vagy milyen jellegű munkáról lenne szó? Ez is valami pilótajáték lenne? Vagy itt is a pénzem kell?

Figyelt kérdés

Szia!

Én xy által kereslek meg. Egy másodállásban

végezhető munka kapcsán gondoltam rád.Van egy fiatalos

csapatom, akikkel dolgozom és most még bővíteném 2-3

emberrel, aki fiatal és ambiciózus, valamint jelenlegi munkája, vagy tanulmányai mellett plusz jövedelmet

keresne!

Amennyiben érdekes ez számodra akkor küldd át a számod és felhívlak, vagy felhívhatsz te is a xxxxxxxxxxxx-as

számon!

További szép napot!

Üdv:


2008. szept. 7. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Most erre mit válaszoljunk???

Ebből az üzenetből SEMMI nem derül ki. Bár szinte biztos, hogy MLM, hiszen fiatalos csapatom stb. De erre mi nem fogunk tudni itt válaszolni. Kérdezd meg az illetőt miről lenne szó.

2008. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismeretlen küldözget ilyeneket az biztos hogy kamu, vagy valami nagy átcseszés.
2008. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Többdiplomás barátomat rendszeresen bombázzák fejvadász cégek.

Ez viszont tipikus beszervezős levél.

Azonban mégis érdemes odafigyelni mert nem minden másodállás ajánlat átverés. Én egy pénzügyi tanácsadó cégnél (is) dolgozom, ahova én is hasonlóképpen kerültem és nagyon jól jártam vele pedig nagyon nem vagyok egy ügynök alakt – szerencsére semmit sem kell eladnom.

Körültekintően, óvatosan! Árut ne vegyél, tájékozódj, körültekintően ismerkedj ha beszélsz velük.

2008. szept. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Helló, én is kaptam ilyen. Bizony bizony MLM. Bele ne menj.
2008. szept. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Helló, ez MLM, én is kaptam. Rákerestem a küldő nevére a google-ban, ki is adta hogy melyik cégnek az ügynöke.
2008. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!