Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy hitelügyintéző?

Mennyit keres egy hitelügyintéző?

Figyelt kérdés
Úgy átlagban?
2010. márc. 9. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

a legtöbb ilyen munka jutalékos, szóval lehet egyik hónapban keresel 180 ezret, a másikba pedig semmit! ha olyan melót találsz ami teljes ügyintézős azaz az ügyfélfelkutatástól kezdődik baromi sokat kell dolgozni és sokszor feleslegesen, mert a beledet kidolgozhatod magad, nem fognak kötni...

sajnos ez tapasztalat.

sok szerencsét ha erre adod a fejed de csak akkor kezd el, ha tudod, hogy vannak a köreidben olyanok, akikkel el tudod kezdeni, mert egyből hidegen kezdve semmi esély, hacsak nem vagy hatlamas dumagép:D

2010. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és az elején számíts rá, hogy több lesz a költséged, mint a bevételed, szóval legyen olyan is aki ezt finanszírozza!:D
2010. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én hitelközvetítő vagyok (hitelügyintézőnek is csúfolják). Szabadúszóként sajnos a saját kockázatom beleölni a benzint, időt, energiát, hogy egy-egy ügyfél hitelét útnak indítsam. Ha nem sikerül neki hitelt kapni, dupla bukta: időm, energiám, benzinpénzem és egy savanyúképű elégedetlen ügyfél. Volt egyszer olyan, hogy elkezdtünk egy egyszerűnek látszó ügyet. Igenám, de az ügyfél nem szedett minden papírt össze időre. Mire minden meglett, addigra a banknál szigorítás volt, elutasították. És én kaptam a szemrehányó SMS-eket, hogy nem ezt ígértem. Az meg lófsz, hogy az ügyfél nem volt együttműködő.

És valóban az volt, hogy volt 200-250ezres hónapom is, meg nulla forintos is.

Ha alkalmazottként megy el az amber, akkor meg sírnivaló dolgok vannak. Pl: EURONICS, Veresegyház, áruhitel ügyintéző: Dolgozz hétköznap 9-18-hig, ebédidő van, de nem veheted igénybe, ha nincs hitelügyfél, trógerold te is a hűtőszekrényeket és segíts az eladásban, mindezt havi fix 65e-ért és ha kimagaslóan jó a hónap, akkor kaphatsz max 100-at. Ja és kihagytam: minden második szombat délelőtt is ott kell lenned.

Aztán a materiál centerben is voltam interjún, ott max 110-120 nettó lett volna, de fix munkaidő és innen Veresegyházról azért bejárni nem olcsó, tehát kb 20-30e lejön belőle. Bár nem engemet vettek fel, ez még elgondolkoztató lehetett volna.

Persze mind vállalkozóként, mind alkalmazottként csak magyarországi abszurdisztán pénzre lehet számítani, semmi uniós habzsidőzsi :((((

2010. márc. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy szupermarketbe keresnek áruhitel ügyintézőt, arra jelentkeztem. 240ezret írnak a hirdetésbe, úgyhogy nagyon örültem, hogy felhívtak. Elmentem körülnézni, és hát... nem roskadoznak a polcok a műszaki áruktól. Hallgatóztam egy kicsit, és az ott lévő hitelügyintéző telefonált a haverjának, hogy itt nincs semmi, tegnap két jelentkezője volt, de mindkettőt elutasította a bank.

Ráadásul nem vagyok igazán dumagép, utálom rábeszélni az embereket olyasmire, amit nem akarnak, de nem találok munkát, és már nagyon kellene... Az én hitelemet is fizetni kellene... Egy csöppet aggódom.

2010. márc. 10. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!