Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak, hogy legyen...

Mit csináljak, hogy legyen végre pénzem?

Figyelt kérdés

22-én töltöm csak a 16-ot, és kéne pénz, 10 ezres városban vagyunk, van egy pár gazda, akiknek elég jól megy, a várost körül ölelik az ő földjeik (pl.: almás)

Munkagépek is vannak, telephelyek.


Ezenkívül ilyen kis városi munkák, strandon esetleg vizet seperni, meg mosni a medence szélét, esetleg a hivatalban.


Be kellett volna mennem a munkaügyibe, én hülye, csak elvette a kedvem a túljelentkezés, és nem mentem.


Érdemes még bemennem a szülinapom előtt vagy után, és augusztusra hátha kapnék munkát?


Van egy haverom, ő tavaly 15 évesen egész nyáron, augusztus végén összeadta, és 150 ezret keresett.

De van ismerettsége, már traktorral ment akkor


Én meg itt ülök és netezek, meg vásárolgatok, strandolok, szeretem a divatot is, ruhát is elmegyek venni néha plázába is, meg lusta vagyok, itt lófrálok egész nap.

Hát b*.zdmeg, ez nem mehet tovább, nekem kell az a kib*.szott pénz, mert nem vehetnek meg mindent a szüleim, és nem tudok gyűjteni semmire azon felül, hogy megveszem a fontos dolgokat a rokonoktól kapott pénzen.

Ez sok.......


16/F


A kérdés adott, ne térjünk le, hogy én jól vagy rosszul élek, kösz.



2015. júl. 14. 01:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Kicsit úgy írtam le, mintha istenkirályul élnék, de amit veszek, az minden a gyűjtött pénzen van, és pont ez a baj, hogy nem mehet mindig a gyűjtögetés.
2015. júl. 14. 01:25
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Be kellett volna mennem a munkaügyibe, én hülye, csak elvette a kedvem a túljelentkezés, és nem mentem. "


Hát, most hogy látod a problémát a lehetőség adott. Leszólni nem akarlak, mert az, hogy felismered, hogy változtatnod kéne már egy lépés a felnőttség felé.


16 éves kortól (legálisan) ha jól tudom csak diákmunkát vállalhatsz, tehát diákszövetkezettel kellene kezdened (ha ismerősnél dolgozhatsz feketén, az persze más kérdés).

2015. júl. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ruhát le mellek elő utcára ki!
2015. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még jó hogy fiú vagyok :D
2015. júl. 14. 21:18
 5/10 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy 16-ot töltöm nem sokára, és így augusztusban már dolgozhatok, és hogy érdemes-e bemenni a munkaügyibe? Mert itt csak az van.
2015. júl. 14. 21:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat!
2015. júl. 14. 21:21
 7/10 anonim válasza:
Dolgozz. [link]
2015. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, ősszel folytatod a sulit. Akkor egy jól kereső szakmát válassz, hogy pénzed legyen. De azért olyat, ami érdekel is. Addig meg türelem. Tudod, rózsát terem. Így igaz, mindennek eljön az ideje, mindent ki kell tudni várni.
2015. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát gimnáziumban most fejeztem be az 1. évet, ami angol előkészítő volt, és kéne a nyelvvizsga is, és egyetemre is szeretnék menni, IT érdekel a legjobban, valami programozó féle.
2015. júl. 15. 15:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Addig meg hogy szedjek pénzt? Nekem csak nyáron kéne egy kis apró, amiből nyáron elszórakozok, és ha kell valami, megveszem
2015. júl. 15. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!