Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit mondjak, miért mondok...

Mit mondjak, miért mondok fel, ha nem akarok senkit megbántani?

Figyelt kérdés
A többiek a csicskásukként kezelnek, ha van saját véleményem húzzák a szájukat, én nem maradok így itt. Viszont nem is szeretnék senkivel sem kiszúrni. Mi a diplomatikus válasz ilyenkor? Nincs másik munka, csak kilátásban...
2015. máj. 21. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Jaaa, hogy ők kiszúrhatnak veled, de te nem akarsz velük kiszúrni ?

Hát velük nem is fogsz, csak saját magaddal, mert mehetsz a munkaügyi központba .

Diplomatikus válasz : Adios

2015. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ők tudják, hogy én ezt érzem. Náluk ez a viselkedés az alap. Tisztában vagyok vele, hogy mehetek a munkaügyibe, de nem érdekel! Itt nem maradok.
2015. máj. 21. 13:27
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha ez a baj, akkor talán meg kellene beszélni velük. Lehet, hogy eszükbe sem jut, hogy ez neked rosszul esik, hogy úgy érzed, alsóbbrendűként kezelnek. Még az is lehet, hogy fel sem kell mondanod, csak ki kell nyitnod a szádat, és megoldódik a probléma. Ha meg tényleg tudatosan szúrnak ki veled, ami azért elég ritka, még mindig mondhatod, hogy ez így neked nem jó, akkor inkább lelépsz.
2015. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nemcsak ez a baj. A munka is egy nagy sz.r...
2015. máj. 21. 13:32
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom, én is szoktam találkozni ilyen bu--kal .

Pakolj össze aztán kész, hagyni kell az ilyeneket a francba.

2015. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Itt is hagyom őket, de ugye még együtt kell dolgoznom velük egy kis ideig, ezért is kellene szépen elválni...
2015. máj. 21. 13:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kiszuras abban, ha megmondod a velemenyedet? Talan azert kezelnek csicskasukkent, mert lenyelsz mindent, aztan otthon ragod a kefet, meg a csaladtagjaidat terheled a munkahelyi frusztracioddal, ahelyett hogy ott helyben kinyitnad a szadat. Ha tenyleg ekkora gondot okoz hogy mit mondj, akkor ne mondj semmit, lepj le, ennyi.


Hogy aztan a kovetkezo munkahelyeden pont ugyanigy fogod vegezni, az boritekolhato. Nyuszimuszi munkatarsat a legtobb helyen bizony csicskanak kezelnek, nem lesz ez maskepp az uj helyen sem (mar ha van uj hely).

2015. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha ígyisúgyis elmegyek, akkor már minek cirkuszoljak velük? Nincs értelme. De annak sem, hogy szó nélkül lelépek. Szeretek korrekt lenni az emberekkel, még akkor is, ha nem érdemlik meg...
2015. máj. 21. 14:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Te nem megoldast akarsz, te azt szeretned, hogy mindenki veled ertsen egyet, meg teged sajnaljon hogy milyen rossz most neked. Mindegy mit mondunk, te a vegen meg terden allva meg is koszonod ott mindenkinek, hogy labtorlonek hasznalt, amig ott dolgoztal.


Ha ezt akarod, csinald. Ha azt akarod, hogy MINDENKI egy csicskanak konyveljen el, csinald.

2015. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
léptem már ki ezért. így ajándékként munkaidő előtt mentem oda, hogy én most itt felmondok:D húzta a száját a főnök, de egy nappal sem bírtam volna tovább. Oda adta a felmondási lapot, aláírtam, adott pár papírt és még a kirakatban integettem vissza és mondtam: ezaaaaaz
2015. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!