Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy átlag...

Mennyit keres egy átlag német, vagy egy átlag osztrák?

Figyelt kérdés
Én 2-3 ezer euróra tippelek.

2015. máj. 11. 10:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Keres rá a Vásárlóerő-paritásra kb 2 annyit ér a fizetésük mint mo-n Meg mint ahogy írták elég sporolosak tudatosabbak meg nézik mit vesznek.
2015. máj. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
52%

Hat nem tudom ti Nemetorszagon belul hol eltek vagy mit lattok, de en 3 eve lakom itt a csaladommal es bar nincs kolbaszbol a kerites (!) es apukam rendszeresen 12 orakat dolgozik, de rohadt jol meg tudunk elni, altalaban nem kell semmin sporolni, ha ugy tartja kedvunk elmegyunk vasarolgatni mert megtehetjuk es nem kell azon gondolkodnunk hogy be fogjuk-e tudni fizetni a szamlakat vagy nem. De dolgoznak is mondjuk ezert a szuleim. Tudod, kedves Kerdezo, annyi csak a lenyeg, hogy itt megfizetik a munkat, otthon meg dolgozhatsz ennyit, de a penznek a felet se kapod meg. Es nem, annyival nem dragabbak a dolgok itt, mint otthon, hog ez befolyasolja a megelhetest, kulonben nem koltozne ki ennyi magyar es mas kulfoldi ide.

Es az atlagfizetes errefele inkabb 3000 fele huz szerintem.

2015. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!