Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 15 évesen pénzt keresni?

15 évesen pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami munkát, nyár végén leszek 16. Nem ilyen újságkihordó stb., hanem valami ahol protekcióval feketén (tudom én ismerőseimen múlik de ami szerintetek a legelőnyösebb). Németbe ki lehetne menni építkezésre dolgozni? Ott havi 250 ezer bejönne biztos. Szeretnék sikeres ember lenni és elkezdeni pénzt szerezni bàrmi áron, hogy az indulásban segítsen. Nem piára, cigire, telefonra meg egyéb baromságra költeném.
2015. ápr. 13. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább fordítsd tanulásra az idődet, el se kezdem számolni, hogy a Németországban, tizenévesként építőiparban történő nem bejelentett munkavégzés hány különböző törvénybe ütközik, mind munkavállalói, mind pedig munkaadói oldalról. Ha van is olyan hülye, aki így felvenne(nincs), akkor sem jó ötlet.
2015. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen sajnos tudom, hogy kint sűrű az ilyen, de mondtam, hogy tanulás mellett akarom, hogy tudjak majd mivel kezdeni
2015. ápr. 13. 17:58
 3/3 anonim válasza:
Törley pezsgögyár Budapest mellet ott tavaly dolgozott a fiam 15 évesen havi 140 ért azt hiszem.
2015. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!