Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lenne reális kérnem?

Mennyit lenne reális kérnem?

Figyelt kérdés

Ügyvédi irodában segítek, adminisztratív feladataim vannak. Órabérben dolgozom. Minden nap 8 órát bent vagyok, de van, hogy ebből 4 órát dolgozom, van, hogy hatot, van, hogy csak egyet, van, amikor végig 8 órát, tehát egy nap nem folyamatosan van munkám. Vizsgaidőszakban kihagyok több hetet, rugalmas a munkaidőm.

Lassan dolgozom, nincs képzettségem, mindennek utána kell néznem, mindent többször átrágok. A maradék időt olvasással, tanulással töltöm. Egy óráért 650 Ft-ot fizetnek, és én számolom, hogy mennyit dolgozok. A főnököm szerint a bent töltött időt kéne összeszámolnom. A férjem szerint a tényleges munkavégzést.

Az én problémám, hogy ha csak azt számolom, hogy mennyit dolgozok ténylegesen, akkor is túl sok pénz jön ki, nincs arányban az általam ellátott feladatokkal, gyakran veszem észre hogy hibázok is (időben tudom javítani). Komoly feladatokat végzettség hiányában nem kapok, tehát relatív, hogy mennyire lehet rám számítani.


Mennyi pénzt lenne reális így keresnem? Ti mennyit kérnétek? (Érdekel, hogy mit gondoltok, a fizetés, amit elkérnétek összegszerűen, és, hogy ti hogy számolnátok az óráitokat.)


2015. ápr. 3. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
A 650Ft-os órabér teljesen reális ebben a munkakörben. És természetesen a BENT TÖLTÖTT idődet számold össze.
2015. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan 180k bruttó.
2015. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
650/óra az minimálbér. Onnantól ketyeg az óra, hogy belépsz az irodába, addig, amíg haza nem mész. Ez mindenhol így van, ahol órabért fizetnek.
2015. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Hello!


650 Ft mi? Gondolom nettó. Fizetésemelést akarsz kérni?

Talán a nettó 800-850 Ft. Egyébként sok összetevő hiányzik a képletből. Ha diák vagy, akkor az a 650 sem rossz.

2015. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, netto 650.

Nem szeretnék emelést kérni, pont hogy úgy gondoltam, hogy irreális elkérnem a teljes ott töltött időért a pénzt, és hogy aránytalan az elvégzett feladatokkal a fizetésem (tehát túl magas).

Mivel mindannyian azt írtátok, hogy az rendben van ha elkérem a teljes ott töltött időért a pénzt, ezért akkor így fogok elszámolni.

2015. ápr. 5. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Természetesen kérd el! Te sem pusziért jársz dolgozni! Mellesleg nem értem, hogy miért lettem lepontozva.
2015. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én sem értem, mivel hasznosnak ítéltem a válaszod.

2015. ápr. 6. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!