Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok segíteni egy dologban?

Tudnátok segíteni egy dologban?

Figyelt kérdés

Ékszerkészítő szeretnék lenni. Viszont ahogy utána érdeklődtem nincsenek ilyen tanfolyamok és csak úgy tudod csinálni ha saját magadnak alakítod. Fogalmam sincs hogy hogyan alakíthatnám ki saját magamnak, semmi ötletem sincs. Szerintetek ezt tudom megcsinálni h ezzel foglalkozhassak?


Igazából az lenne a nagy álmom h egyszer egy saját ékszer üzletem legyen ahol a saját tervezésű ékszereimet árusíthatom. Segítsetek hogy hogyan kezdjek neki vagy hogy milyen lehetőségek vannak ezzel kapcsolatosan!



#fizetés #karrier #üzlet #saját tervezésű #álom megvalósítás
2015. márc. 15. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2015. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, ezt már én is néztem csak én nem pont erre gondoltam hanem gyöngyből és egyéb más technikával készített ékszereket szeretnék csinálni.
2015. márc. 15. 19:12
 3/13 anonim ***** válasza:

bocs, azt hittem ékszereket akarsz csinálni...gyöngyfűző tanfolyamról még nem hallottam


(remélem, tisztában vagy vele, hogy gyöngyfűzésből nem lehet megélni)

2015. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tehát nyitni akarsz egy boltot, ahol csak bizsut árulnál? Szerintem egy hónap után csődbe menne.
2015. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 schocko ***** válasza:
Keress fel néhány ékszerészt, hátha elvállal tanítványnak...
2015. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3-mas válaszoló: tudom h nincs gyöngyfűző tanfolyam, nem csak gyöngyből készítenék ékszereket. Elég sok technikát megtanultam már ahhoz h tudjak készíteni minőségi ékszereket is.
2015. márc. 15. 19:49
 7/13 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: egyáltalán nem bizsu boltot szeretnék nyitni és főleg nem ilyen gagyi ékszereket szeretnék csinálni. Az arany és az ezüst ékszereken kívül is lehet minőségi és szép darabokat készíteni amit egyáltalán nem bizsunak neveznek
2015. márc. 15. 19:51
 8/13 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: nagyon szépen köszönöm megfogadom a tanácsod, igazából már gondolkoztam és Debrecenben van egy nő aki ezzel foglalkozik és már kiállítása is volt csak eddig nem mertem rá írni mert féltem hogy mit szólni ehhez. Most már biztos hogy írok neki. Mégegyszer köszönöm :)
2015. márc. 15. 19:53
 9/13 anonim ***** válasza:

" Az arany és az ezüst

ékszereken kívül is lehet minőségi és

szép darabokat készíteni amit

egyáltalán nem bizsunak neveznek"


De annak neveznek.

2015. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hagyjad itt mindenki Úgyis le fog húzni... Írd azt hogy a rabszolgatartó audiba akarsz menni 3 múszakba a sorra, vagy mérnöknek tanulni...


támogatni fog mindenki megszokhattuk a nagy gyiken más nem létezik... Milyen szomorú a valóság .. :)

2015. márc. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!