Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megbízható álláshirdetések?

Megbízható álláshirdetések?

Figyelt kérdés

Üdv!


Jelenleg munkát keresek még és nagyon sok hirdető oldalakon szoktam keresgélni. Sok hirdetést láttam már ahol annyit írnak csak, hogy pl.

"Irodai állásra keresünk alkalmazottat.Hely: Budapest Elvárások: számítógépes ismeretek, pontosság. Jelentkezni az alábbi email címen lehet...." És ennyi! Semmi mást nem adnak meg, a cég nevét se de még legalább a kerületet sem. Mert azért nem mindegy hogy pl Nyugatinál van vagy Óbudán meg ilyenek.....


És ha én állást keresek akkor szeretem tudni milyen cégről van szó és melyik kerületben található, mert így utána is tudok nézni. Vagy a pontos feladatot írják le és mivel foglalkozik az adott cég stb....

Nektek van ilyen tapasztalatotok? Talált már valaki így állást, hogy ilyen keveset írtak bele a hirdetésbe? És szokott valós állás is lenni?

Előre is köszönöm!


2015. febr. 27. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
profession.hu-n, cvonline ezeken szoktam keresni. Ott se mindig írnak konkrétumot - vagyis ilyen is akad -, de azért elég jók szoktak lenni.
2015. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

Igen elsősorban ezeken a honlapokon keresgélek profession, jobline,jobmonitor, monster, workania, cv online stb.... de sajna ha főleg nincs visszajelzés vagy sok a sikertelen állásinterjú, akkor az ember már szinte mindenhol nézi a hirdetéseket....

És eléggé bizonytalan vagyok az ilyen hirdetésekkel kapcsolatban. Régebben főleg pályakezdőként sok hamis álláshirdetésre hívtak be pl. asszisztensi munkakörre jelentkeztem egy céghez, behívtak és ott közölték, igazából nem irodai munkáról van szó...... hanem a Tesco parkolójában meg egyéb helyeken kellett volna idegeneket leszólítanom és szórólapot osztogatni meg ilyenek....

Aztán későbbiekben azt hittem már ki tudom szűrni melyik állás lehet valós, de sokszor jártam már így.... :(

2015. febr. 28. 13:22
 3/3 A kérdező kommentje:

Megint én. Pl. nekem ez is gyanús :


Telefonos időpont egyeztetésekre keressük munkatársunkat budapesti irodánkba.

- nem értékesítésről van szó

- bejelentett jogviszony

- kellemes munkakörnyezet, megfelelő technikai feltételekkel

Feladatok

- kimenő hívások indítása telefonon

- ügyfelek tájékoztatása cégünk tevékenységéről

- minimális adminisztratív feladatok

Teljes, vagy részmunkaidőben!

2015. febr. 28. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!