Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem hívtak be interjúra? Túl sokat kértem?

Figyelt kérdés

Elküldtem pár helyre szerdán az önéletrajzomat, hirdetés nélkül. Az egyik helyről 5perc után visszairt egy férfi, hogy küldjek neki motivációs levelet bérigénnyel és pénteken szivese lát. Tegnap válaszoltam neki, 180-200.000 ft ot kértem munkakörtöl és juttatásoktól függően. Két nyelvet beszélek, 5éve dolgozom. Logisztika/beszerzés/kereskedelem munkakörökre gondoltam.

Most keresek 160.000+20.000et, sokat kértem?? Ha már váltok, akkor így lenne értelme. Csak azt nem értem, miért nem ír annyit vissza, hogy ez sok, tágyaljunk róla vagy mi az elképzelése.

25L


2015. febr. 19. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokallta, és ezért nem hívott be, akkor sem akarsz gondolom kevesebbet kérni, nem igaz? Szóval nem is baj, hogy van ilyen előszűrő, hiszen minek mindkettőtök idejét rabolni, ha eleve nem is lennének megfelelőek a feltételek?
2015. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1#

attól függetlenül odaböföghetne valamit,hogy 'bocs,de túl sokat kérsz'


de lehet,hogy fog írni,majd.később..

2015. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Kis cégnél 200 000 ft-ot?!

Te akartál lenni az igazgató?

2015. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kis cég alatt azt értettem, hogy nem egy multi 2000 fővel.

Hanem egy 30 fős cég. Most 40 fős cégnél vagyok és keresnek 200ezernél többet is. Egyébként egy nemzetközi cég lett volna, angliai székhellyel, világszerte több telephellyel, szóval olyan rosszul nem mehet..

2015. febr. 19. 19:37
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyébként meg beleírtam, hogy variálható és ha levonjuk abból a cafeteriát, meg az utazási költségtérítést, mindjárt nem olyan sok.

Legalább arra adhatna esélyt, hogy beszéljünk, lehet tetszene a társaság vagy a feladatkör és engednék a pénzből.

2015. febr. 19. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!