Postai kézbesítő mennyire jó meló?
Fizetés nagyon kevés!
Már kimondottan az szerződés aláírásakor megmondják, hogy azért ilyen kevés, mert zsebbe kapod a borravalót, de tagadják, ha hivatalosan kérdezik.
Az életed gyakorlatilag veszélyben van, mert szeretnek kirabolni bizonyos környéken a pénz miatt. Persze veszélyességi pótlék az nincs.
Ha normálisan, vagy jól dolgozol, a munkatársak fognak fújni rád, hogy miattad fel fogják emelni az alapteljesítmény értékét.
A járművek, amiket használni kell (bringa, motor) nincsenek karbantartva. NEKED KELL szerelni / szereltetni őket. Persze ha amíg szereled, addig nem fizetnek neked. Ha amiatt szenvedsz balesetet, mert műszaki hibás eszközzel kellett kézbesítened, a saját bajod, a munkáltató nem fogja munkahelyi balesetnek minősíteni, mert nem a posta területén történt.
A szabályokat nem tartják be a vezetőid, de mindig betartatják veled. Ha nem vagy elég szemfüles, még cégen belül is átvernek, hogy rád fogják, lopod a pénzt.
Szóval ha mindenképpen olyan a helyzeted, hogy utcaseprőnek sem vesznek fel, irány a posta.
(Még csak annyi, hogy ez nem légből kapott, hanem a srác, akivel együtt laktam élte át.)
Komolyan. Ha nem vagy annyira egyszerű, mint egy szög, találsz más állást is!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!