Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szoktatok így állásra jelentke...

Szoktatok így állásra jelentkezni?

Figyelt kérdés
hallom, hogy egy mód ha céget keresek meg e-malben, és úgy adom le az önéletrajzom. Nekem sosem jön be választ sem kapok. TI hogy csináljátok ha céget kerestek meg? érdemes időt fordítani rá?
2015. febr. 9. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldalon állok, szóval hozzánk érkeznek be önéletrajzok, ha csak úgy e-mailben érkezik, úgy hogy éppen nem keresünk embert, na az nem sikeres.


Esetleg annyit megtehetsz, hogy előtte odatelefonálsz, elmondod ki vagy mi vagy, hogy hol találtál sikeres kis cégünkre ( hízelgő :) ), szívesen lennél a csapat tagja küldhetsz-e önéletrajzot. Ha leráznának, h nem keresnek senkit, akkor mondd h elküldenéd, hátha a későbbiekben szükség lesz a a tapasztalatodra. Így emlékezni fogunk rád, mert megvolt a személyes kapocs. Csak légy megnyerő a telefonban is :) Ha személyesen jössz az még jobb. Ez amúgy kkv, multinál azért durvább a helyzet, nem tudom milyen munkát keresel.

2015. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Ezzel sokat szenvedtem .... Náluk rengeteg tanfolyam szervező osztja az állhirdetéseket ingyenes oldalakon majd a tanfolyamon mint Személy és vagyonőr azt hangoztatják : látják ez hiányszakma ! De ha megnézel sok hirdetést pl. olx akkor láthatod ha 3000-5000 látogatóból nem találtak alkalmazottat ez már gáz !

Egyébként érdemes még ha van munkám akkor is keresgélek mennyire vagyok piacképes, mit keresnek pluszban !

Egy kicsi aggályom azért van mert ismeretlen e-címekre megadni magamról sok CV infót ....

2015. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

mi a szakmád?

ha nem betanított munkáról beszélünk, akkor ott a linkedin és simán megkeresnek a cégek


de pl profession-on te is hirdethetsz és ott is megkeresnek téged a cégek

2015. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! kicsit off, de mi például azért nem fogunk 100 e+ összeget fizetni és utánad kutakodni a profession.hu-n, mert te csak feltöltöd az önéletrajzod és várod a sült galambot :) tudod ez így jön le nekünk munkáltatóknak, hogy nem küzdesz!
2015. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem baj, aki engem akar, az azért felhív ;)

profession és a linkedin alapján is keresnek hetente 2-6 alkalommal, pedig nem is friss az önéletrajzom a profession-ön pl

2015. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annak akkor örülök, hogy sikeres vagy, csak így tovább ;) (Bocs Kérdező h megint!)
2015. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Annak akkor örülök, hogy sikeres vagy, csak így tovább ;) (Bocs Kérdező h megint!)"


kösz, pár hónapja váltottam munkát, elhatározástól számítva, hogy felmondok 1,5 hónapon belül aláírtam az új helyen a szerződést - 7 interjú (telefonosok és skyepe-osok is beleértve, összesen ha jól rémlik 5 hely) ill + 1 ahová nem jelentkeztem, de a jelentkezősök is fejvadász cégek megkeresése alapján lettek pályázva - ezekről kaptam 3 ajánlatot - a nem jelentkezőst fogadtam el, mivel az interjú vége után 18 órával felhívtak, hogy akkor ők most szeretnének velem dolgozni (abból a 3 cégből, ahová önállóan jelentkeztem, a fentieken felül, 1 automata levelet és küldött, a másik kettő semmit)


pedig nem extrém hiányszakmában dolgozom és nincsenek évtizedes tapasztalataim, pedig a koromból adódva lehetne...


szóval a sült galamb taktika nem is olyan szar ;)


bocs az off-ért

2015. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
fent vagyok mindkettőn. linked in nagyobb pozíciónak van inkább, szakembereknek, profession ön meg biztosítók és ingatlanosok kerestek meg eddig..
2015. febr. 10. 13:41
 9/9 anonim ***** válasza:

milyen pozícióra jelentkeznél? kb hol, legalább megye szintjén?

van megfelelő végzettséged / tapasztalatod?

2015. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!