Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Komm szakos diplomával (elektr...

Komm szakos diplomával (elektronikus médiumok szakirány) milyen kezdő fizetésre tarthatok igényt?

Figyelt kérdés
Szakmai tapasztalat sajnos csak annyi van, amennyit a sulihoz kötelező volt eltölteni.

2015. febr. 9. 08:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és trollok kíméljenek, köszi.
2015. febr. 9. 08:57
 2/6 anonim válasza:

Fizetés? Igény? Örülhetsz ha teszkós pénztárosnak felvesznek ezzel a hulladék szar papírral!

Nekem van két komm diploma is (főisk, egyetem másoddiploma) mindkettő szakpáros. A seggemet törülhetem velük.

A létező legnagyobb hulladék ez a diploma mindennek a legalja.

De majd rájössz magadtól.

2015. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kodolányis?

Még ha Eltés lenne akkor talán lehetnének igényeid, bár úgy is csak a minimál környékétől lehet kezdeni, jobb esetben kb. nettó 100 körül.

Így viszont sajnos tényleg marad az, hogy egyáltalán találj valamilyen munkát. Szóval - ha középfokú végzettséggel találsz munkát, akkor nettó 80 körültől, viszont a szakmai tapasztalathoz ingyen is el lehet menni gyakornoknak, aztán hátha felvesznek.

2015. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sokan büfészakoznak, mert bemagolható tananyag. Igen de államvizsgán a szín ötös csoporttársnőmnél belekérdeztek a miértekbe, és megállt a tudomány. Én meg jelesre vizsgáztam, nekem a média az életem.


És amikor pl odaraknak, hogy szerkessz össze egy műsort vagy hírműsort, az már nem egyszerű.

2015. márc. 10. 07:18
 5/6 anonim válasza:

Hagyjuk már ezt a szar kamut. "nekem a média az életem. "

Persze. A média az életed de azért itt a gyk-n kérdezed mennyit lehet keresni ezzel? Ja.


Ha a média az életed, nyilván van olyan kapcsolati hálód is hozzá, hogy elég egy telefon valami főmuftinak és egyből segged alá tol egy jó kis állást.


Ja és ha a média az életed, akkor ez hazugság?

Szakmai tapasztalat sajnos csak annyi van, amennyit a sulihoz kötelező volt eltölteni.


AKinek a média az élete = az egész élete egy nagy szakmai tapasztalat már csak józan paraszti ésszel is.

2015. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fontos Neked a média, akkor suli mellett nem ártott volna több tapasztalatot gyűjteni és nem a Kodolányira menni, hanem egy nagyobb presztízsű egyetemre. Nem mondom hogy a Kodolányi rossz még mielőtt valaki elkezdi védeni, én nem tudom, nem jártam oda, de a munkaadók jobban szeretik ha valami nagy nevű egyetemről érkezel hozzájuk.

Alapszintű diplomád van? Mert ha igen akkor végezz el egy mestert és mellette szerezz tapasztalatot.


Ha a médiában akarsz elhelyezkedni akkor az első munkádért valószínűleg nem fogsz kapni egy fillért sem, nem fognak odarakni hírműsort szerkeszteni, viszont próbálhatsz bekerülni gyakornokként, papírt tolni, futkosni, aztán idővel hátha felvesznek, mert ilyen helyeken rendes munkát nagy ritkán hirdetnek meg és arra akad tapasztalt, neves egyetemen végzett jelentkező is. Már azzal is előnyben lennél ha lenne egy látogatott blogod, Youtube csatornád, írnál cikkeket... ilyen sincs? Ha már említetted, hogy a média az életed ilyeneket hobbiból is lehetne csinálni.

2015. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!