Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol szerezhetnek állást a...

Hol szerezhetnek állást a külföldiek Magyarországon / Budapesten/ ha épp tanulják a nyelvet?

Figyelt kérdés
A párom kiváló Olasz férfi aki jelenleg 5 idegen nyelvet beszél /Angol,Francia,Olasz,Német,Spanyol/ és elég gyors ütemben tanulja a magyar nyelvet viszont még nem beszéli folyékonyan. Több mint 15 éve dolgozik a vendéglátó szakmában.Dolgozott több különböző országban is már most viszont ide szeretne költözni amihez állásra lenne szüksége ehhez szeretném kikérni a véleményeteket hogy vajon hol kéne megpróbálkoznunk keresni. Én esetleg a nagyobb Hotel láncokra gondoltam de szeretnék hallani pár véleményt és javaslatot. Előre is köszönöm.

2015. jan. 20. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

"kiváló olasz férfi" :) Ez aranyos. :)

Szerintem a szálloda kiváló ötlet. A vendéglátó szakmában pontosan mit dolgozott? Csak mert például a pincér is odatartozik. Budapesten a turisztikailag kiemelt helyeken rengeteg külföldi eszik az éttermekben. Ráadásul ott ugye többen vannak, legfeljebb az olyan asztalokhoz, ahol magyarok ülnek, nem ő megy, amíg bele nem jön a nyelvbe. Egy szállodában, sokszor egyetlen recepcióssal ezt nehezebb megoldani. De dolgozhat call center-ben is, oda is olyanokat keresnek, akik különböző nyelveken beszélnek, és itteni viszonylatban jól is fizet.

2015. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nagyon hasznos volt jó tudni hogy van remény. Februárban utazik ide és azonnal megpróbálunk keresni neki egy állást.A kérdésedre válaszolva pedig igen legfőképp pincérként dolgozott de volt néhány évig recepciós és étterem vezető is.
2015. jan. 21. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!