Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön lehet olyan munkát...

Külföldön lehet olyan munkát találni, amit én is el tudnék végezni? (részleteket írok lent)

Figyelt kérdés
Szóval itthon képtelen vagyok érvényesülni, pedig piacképes szakon tanultam, de még szakmai gyakot sem találtam. Nyelvekkel sincs gond, bár az angolt fel kéne frissíteni picit. Önkénteskedni is szerettem volna, onnan is elutasítottak. Keveset látok nagyon, pár százalékot. Így külföldön lehet esélyem munkáttalálni vajon? Ott azért elfogadóbbak az emberek talán, csak azt nem tudom, hogy van -e olyan munka, ami nagyon-nagyon minimális látással is végezhető, és külföldieket is alkalmaznak azon a területen.
2015. jan. 16. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerencsére a technika arra halad, hogy a gyengénlátóknak lassan de biztosan egyre könnyebb az életük, nagyon szorítok hogy összejöjjön egy jó állás! :)

Esetleg egy telefonos munka?

2015. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!