Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek képviselőként...

Szerintetek képviselőként kevés a fizetésem?

Figyelt kérdés
Nettó 214 ezer Ft-ot kapok, ez csak mellékállás és sok mindent nem kell csinálnom. Viszont a képviselő társaim sokkal többet kapnak, valamelyik 500 nettót is kap, ez mellett földeket kaptak és egyéb juttatásokat. Én az apumon keresztül tudtam bekerülni, bár egyetem mellé jó fizetés, de keveslem egy kicsit.

2015. jan. 6. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Most panaszkodsz, vagy dicsekszel, kicsi hülye? :P
2015. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te most itt trollkodsz? akkor rossz kategóriába tetted, a politikába kellett volna
2015. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kam, de igen szeretném én is az égő holttestüket a g***mmel oltani, nem vagy vele egyedül
2015. jan. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát ha ez igaz...akkor örülj neki, hogy egyáltalán kapsz. Mert átlagosan a magyar ember 80-100000-et keres egy hónapban, de lehet sokat is mondtam... Ha kevesled, akkor küldhetsz nekem 100ezret, és 100000-ből próbálj megélni :D
2015. jan. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!