Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy gondolják ezt a munkaadók?

Hogy gondolják ezt a munkaadók?

Figyelt kérdés
Mi az, hogy azonnali kezdéssel, meg a mai naptól, vagy holnaptól? Úgy hogy se szerződés, se egészségügyi se semmi nincs megcsinálva? Mi a garancia arra, hogy ő ki is fog korrektül fizetni és be fog jelenteni? Annak idején, amikor édesanyámnak ezt mondtam, hogy már holnap kezdhetek ki volt akadva, hogy hogy gondolom azt, hogy szerződés nélkül munkába álljak. El sem akarta azt sem hinni, hogy a túlórákat nem fizetik ki. Meg, hogy az éjszakázásért, hétvégéért nem jár pótlék és sorolhatnám. Most meg szinte mindenki belemegy egy ilyen munkába ész nélkül. Nekik senki nem mondta, hogy így nem állunk munkába? Szerződés nélkül? És csodálkoznak sokan, hogy átverik őket, jó hogy, ha nincs szerződés. Miért engedheti meg magának ezt egy munkaadó is, hogy így elkezdjen dolgoztatni? És miért ilyen sügérek az emberek, hogy így belemennek mindenbe? Attól, hogy dolgozik, még nem biztos, hogy lesz pénze is, mert ha nem akarja kifizetni a főnöke nem fizeti, hisz nem kötöttek szerződést. Miért ilyen hülye, barom mindenki? Nem itt tartanánk, ha az emberek egy kicsit is használnák az eszüket!

#munkaügy #Bejelentetlenség
2014. dec. 19. 12:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hmm, hát igen, gyönyörű! Ezért nem találok munkát már évek óta. Mert nem azért tanultam több szakmát, meg érettségiztem le, meg tanultam nyelvet, hogy valami xarjankó kihasználjon semmi pénzért. Nem tudom így mi lesz ennek a vége, de vagy itt hagyok mindent, ha adóik lehetőségem külföldön, vagy az életem dobom el, mert ennek így sok értelmét nem látom, az évek meg csak telnek. Köszönet azoknak az okos politikusoknak is, akik csinálják a jogszabályokat, vagy legalább is engedélyezik, meg a törvényeket. Nem tartana itt az ember, ha nem lenne minden a feje tetején.
2014. dec. 21. 08:58
 12/17 anonim ***** válasza:

Voltam és vagyok munkavallalo és egyben munkaado is. A fenti urat nem vennem fel, ő az a típus akivel utána csak a baj van.

Túlérzékeny, tulokos és "sorra" nem kell ilyen ember. A munka leírása körülményeiről számomra az derül ki hogy nem vezignek jelentkezett. :)

2014. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Túl érzékeny :D Megnéznélek, ha nem fizetnének kia munkád után, te mennyire nem lennél rá érzékeny, meg az elején látnád, hogy átakar verni. Nem ismersz, de véleményt azt már alkotsz néhány sorom után, amibe igazán belekötni nem is tudtál, hogy nem így volna ahogy leírtam. Itt nem az okoskodásról meg az érzékenységről van szó, hanem a tényekről. De keressél magadnak agyilag fonnyadt embert, akitől annyi pénzt tudsz legombolni havonta amennyit csak akarsz, mert nem törődik vele. Ezért alkalmazzák a leszázalékoltakat, a mentálisan rogyikat, meg a hajléktalanokat sok helyre, mert azok nem szólak azért sem ha melléjük szar a főnökük, talán még meg is köszönik neki. Ez kell Mo.-ra, és persze hogy találsz ilyen hulladékokat ezrével.
2014. dec. 21. 16:49
 14/17 anonim ***** válasza:

Te figyelj, pont nem érdekel mit gondolsz. 30 emberem van tudom miről beszélek. Van állásom is.


Te kérdeztél én válaszoltam. Nekem az is jó ha ilyen maradsz. Nem nekem vannak munka problémáim. Próbálkozz így tovább, sok szerencsét.

2014. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Eltudom képzelni milyen brigád lehettek :D
2014. dec. 21. 22:41
 16/17 anonim ***** válasza:

Meglepődnél 3mrd-os cég vagyunk. Nem csak idóták járnak ide, sőt szerintem meglepően sok értelmes ember van itt aki azért jár ide, hogy segítsen vagy tegyen valamit. Mint mondtam nem nekem vannak problémáim, hanem neked és ezzel a hozzáállással és okoskodással nem sok helyre fogsz bejutni, még egy multi se fog felvenni sorra dolgozni. Ne legyen igazam és nem is kell rám hallgatni.


Tényleg sok szerencsét a továbbiakban.

2014. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jó, de biztos nem feketén dolgoztatjátok őket és nem havi 10 vagy akár több pénzzel húzzátok le őket, mert akkor nem lennének ennyien nálatok. Az hogy ti normálisan dolgoztattok az becsülni való dolog, de én nem az ilyen munkaadókról írtam! Kár hogy nem érted miről beszélek, látszik sosem volt részed ilyesmiben, de csak ítélkezzél, te sem gondolkoznál másként, ha többször átvertek volna már! Szerencsés vagy örülj neki, örülj hogy te ilyen fasza gyerek vagy, legyél büszke magadra, de ne ítélkezz úgy hogy nem is ismered a másikat, se a múltját! Kösz egyébként! Neked is minden jót!
2014. dec. 22. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!