Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek Ausztriában...

Szerintetek Ausztriában mennyire nehéz itthon szerzett OKJ-s képzéssel munkát találni? Illetve mennyire lehet megélni belőle?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
mosogatni nem kell OKJ-s
2014. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
megvan hozzá a perfekt angol és/vagy német nyelvtudás + a bizi le van fordíttatva hivatalosan, akkor nem lesz problémád. Persze függ a helytől, a ismeretségtől, szakmai tapasztalattól is.
2014. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
El akarok végezni egy számítógép karbantó -és szerelő tanfolyamot vagy rendszergazdait. Angolból perfekt még nem vagyok, de középfokú nyelvvizsga megvan és simán meg tudom értetni magam angolul, társalgási szint elég jól megy. Németet konyhanyelvem beszélem, az alap mondatokat simán el tudom mondani.
2014. dec. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!