Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Halott mar valaki a A TVI...

Halott mar valaki a A TVI utazási iroda internetes penzkereseti lehetosegerol?

Figyelt kérdés
es ha igen mit gondoltok rolla?
2010. febr. 2. 09:52
 1/3 anonim válasza:
Egy jó ötlet, az egyik ismerősöm beszélt róla, ő keresett is vele pénzt, használta utazásra, tehát működik. Én hiszek ennek az embernek. Szerintem aki már keresett belőle, vette a fáradságot, hogy megismerje, az ezt fogja mondani. Aki pedig azt sem tudja hogyan működik, csak ír valamit, annak pedig ne foglalkozz a véleményével!
2010. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
es megis mennyi ido alatt mennyi penzt lehet keresni?
2010. febr. 2. 13:57
 3/3 anonim válasza:
Ha hajlandó vagy dolgozni is vele, és nem csak regisztrálsz, akkor ez egy jó munka, pénzt lehet vele keresni. Akár havonta több százezret. Utazni lehet velük kedvezményesen, illetve fizetnek is. Ha dolgozni nem akarsz benne, akkor is megéri regisztrálni, de pénzt nem fogsz keresni. Ez így igazságos. Sajnos sokan azt hiszik elég regisztrálniuk és már pénzt keresnek, de aki ezt mondja annak ne higgy! Sőt hallottam azt is, hogy van aki fizet, hogy hozzá regisztrálj, na ezek csalók, csak rontják a hírét ennek az üzletnek.
2010. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!