London vagy Svájc?

Figyelt kérdés

Erotikus munkara szeretnek jelentkezni viszont nemtudom melyik hellyel jarnek jobban?? Esetleg ha van vkinek szemelyes tapasztalata vagy tudna ajanlani valami fix helyet annak nagyon orulnek

Illetve mibol tudok rajonni ha valamelyik hirdetes csak atveres?? Csak hozzaerto tapasztalt emberek hozzaszolasat es segitseget varom :)


2014. dec. 16. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Van bármilyen előképzettséged? Illetve volt már hasonló munkaköröd?

Ha igen, hol és mit csináltál? Mennyi ideig?

Volt vagy van bármilyen nemi betegséged? Mikor voltál utoljára teljes körű vizsgálaton?

2014. dec. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
London annyiból jobb, mert Svájba max feketén tartózkodhatnál, aztán egy igazoltatás után repítenek haza a picsbe.
2014. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tenyleg?? En akikkel dumaltam azt mondtak minden legalisan zajlik stb.
2014. dec. 16. 10:10
 4/16 anonim ***** válasza:

A hírdetések rendszerint mind hamisak, csak bajod lehet belőle!

Svájcba nehéz a kijutás, és sokszor haza kell jönnöd!

Jobban járnál, ha a környéken keresnél egy híres vagy neves helyet, ami drága, de igényes...

2014. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Erotikus munka ahol legalitást emlegetnek... Nőjj már fel kislány. Lehet elveszik minden papírotokat aztán bezárnak titeket egy szobába szexrabszolgának...
2014. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ehhez miért kell külföldre menni?

Felrakod magad egy-két hirdetőoldalra (rosszlányok, beszámolók)és lakáson dolgozol, kényelmesen.

Nincs strici aki elszedi a pénzed, nem a sarkon állsz és nem teszed ki magad életveszélynek.

Ha nem vagy csúnya, simán elkérhetsz egy órára 20 ezret, mellette webkamerás munkát csinálsz(livejasmin, chaturbate, letilthatod, hogy magyarok nézzenek), simán összeszedhetsz több százezret havonta.

De ha te növelni akarod a kockázatát annak, hogy valami sikátorban megerőszakoljon és bedrogozzon téged 20 férfi, vagy hogy a vesédet kivegyék akkor hajrá.

2014. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Sikerült találnod valamit, hogy döntöttél?

Engem is érdekel a kérdésed, hasonló cipőben járok!

Hol volt már tapasztalatod és mióta dolgozol a szakmában?

2015. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocsi, privátokra nem válaszolok! Esélytelennek tartom, hogy ilyen feltételekkel, amiket írtál, bírni fogod!!

Nincs lazsálás, ha jön kuncsaft, fogadni kell. Nem kényszerítenek semmit, de ha tapasztalatlan vagy, sőt!!!! Ha nem volt még részed ilyesmiben, akkor miért nem próbálkozol itthon akármilyen téren is?

Nagyon kislányos a felfogásod, gondolom csak a pénz érdekel, de hidd el, sokkal többet számítana az, ha szereznél tapasztalatot, esetleg, ha találnál első körben pár közelebbi vagy épp távolabbi ismerőst, aki közönbös és lefeküdnél vele, akár egy nap többször is, hogy hogyan bírnád, élveznéd-e stb...

Nincs ilyen lehetőséged?

Menj el bulikba vagy talán az online távolabbi barátok/beszélgetőpartnerek lennének a legjobbak!

Figyelj, azt ajánlom, ha akár pénzt se kérsz érte, de találkozz valakivel, töltsetek el 1 napot és ajánlj fel neki mindent, legyen részetek mindenben, amit a szakma követel, hagyd használni magad, teljesítsd a vágyait stb...

Ha megtartod a szavaimat, és megteszed, illetve utána leírod nekem privátban a véleményed róla, illetve az eset utáni dolgokat, akkor ígérem, segítek neked! A szármyaim alá veszlek és esetleg kimehetünk együtt.

Én is csak a legbiztonságosabb, legmodernebb, bajmentes helyeket kedvelem, amik kifejezetten ilyen helyek a város leggazdagabb pontjain, és persze teljesen legális is!

Azt tanácsolom, még ma írj rá valakire, találkozzatok minél hamarabb és próbáld ki magad!

Utána beszélünk.

2015. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az lenne a legjobb, ha találnál egy személyt, aki kedves, messze lakik tőled, legalább netről ismered, hasonló korú és meg tudtok oldani több együttlétet egy semleges biztonságos helyen(pl béreltek egy hotelszobát felesben ketten a környéketeken). Először a cél a tapasztalat szerzés, és minél jobban hasonlít egy valós szituációhoz, annál jobban bele tudod képzelni magad a helyzetbe, hogy menne e vagy sem!

Van, volt vagy lenne ilyenre lehetőséged?

2015. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Fogalmad sincs, hogy miről beszélek... Szeretetből azexelni teljesen más, hidd el! Csak 1 embert találj, 1x találkozz vele és utána beszélünk!

Egyébként 27 vagyok, 20 éves korom óta dolgozok és legtöbbször magyar hotelszobákban, illetve német nyelvterületen 8-9 hónapot.

Mesélek róla szívesen és tényleg indulhatunk együtt külföldre, több kapcsolatom is van kint angliában, mindet végigvizsgáljuk közösen, aztán döntünk, viszont ehhez azt kérem, amit kértem!

Csak 1 emberrel! E nélkül érdemtelen az egész, én tudom, hogy miről beszélek!

2015. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!