Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez jó lenne így?

Szerintetek ez jó lenne így?

Figyelt kérdés

Hello


Az a helyzet, hogy szeretnék nyáron diákmunkát vállalni, ezért azt találtam ki, hogy lerakom kisrobogóra nyár elején a jogosítványt. Van zsebpénzem, és gondoltam, ha már összeszedek nyár végéig kb 80.000 ft-ot abból simán meg lehetne csinálni. Azért akarom, mert egyrészt így nyáron is könnyebb állást találni, hogy beállok futárnak valamelyik étteremhez. Ez azért jó, mert így nem baromságokra költöm el, hanem olyanra aminek később is hasznát veszem. Vélemény? Jó ötlet, saját zsebpénzből lerakni a jogsit robogóra, hogy nyáron könnyebb legyen munkát vállalni?



2014. dec. 14. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ötlet nem rossz, de nem számolsz egy dologgal.

Ahhoz hogy felvegyenek futárnak, kell egy saját, üzembiztos motor. Egy ilyen gép 100 ezertől kezdődik.

Persze vannak olcsóbban is motorok, de azokon már kell szerelgetni ezt-azt, és az elég kínos ha kiszállítás közben kell karburátort állítani így kihűl a kaja mire kiérsz vele...

2014. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de ahol néztem ott biztosítanának motort.
2014. dec. 14. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos ez? Nagyon nem szokás a futárnak motort adni...
2014. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha adnak robogót, akkor én is megyek!
2014. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!