Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most mi a jó fenét csináljak?

Most mi a jó fenét csináljak?

Figyelt kérdés

1997.áprilisa óta dolgozom ugyanazon a munkahelyen.

Ez idő alatt csak gyesen voltam és 2x táppénzen(egyszer a gyerekkel)

Ez év nov 25.-én mentem el táppénzre,hívtam a főnökömet,hogy 8.-án kell visszamennem az orvoshoz,utána tudok menni.

8.-án reggel hiv a kisebb főnököm,hogy miért nem mentem be?

Mondtam neki,hogy még most megyek vissza az orvoshoz.

Beosztás szerint 8.-a után csak 12.-én kellett volna mennem.(8.-án sem)

Felhívtam a főnökömet,hogy mondtam neki,hogy csak 8.-a után kell mennem. Ő azt mondta,hogy nem, hanem 8-át mondtam.

Én erre azt válaszoltam,hogy de 8.-ára nem is voltam beírva,és nem szólt senki.

Kérdeztem ,hogy akkor mikor menjek?Azt mondta ma pénteken.

Tegnap egy kolléganőm hívott,hogy hétfőre és keddre be van írva a beosztásban az igazolatlan távollét.

Gondolom ma ki is rúgott volna,de nem mentem be dolgozni,táppénzre mentem.Írásban szóltam mindkettejüknek,SMS-ben,hogy legyen nyoma.

Kirúghat azonnali hatállyal?Ha igen mit tehetek?Igazságtalan a igazolatlan,hiszen nem szólt,hogy mennem kel!!!!!!!Ráadásul hétfőre még van táppénzes papírom.Ha kirúg hová fordulhatok?Akkor nemis kapok táppénzt?????

Ha januártól elmennék terhes táppénzre mit tehetne????


2014. dec. 12. 12:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
50%

első vagyok. írtad, hogy nem vagy terhes, majd dec. végén remélhetőleg.

akkor válaszolnék a kérdésben szereplő utolsó kérdésedre.

nem tudsz elmenni januárban terhesség miatt táppénzre ha dec. végén sikerül, februárban legkorábban. 4 hetes terhesen egy pozitív teszt van a kezedben... orvos akkor írhat ki legkorábban ha bizonyított élő terhesség, ez akkor van ha UH látszik a szívhang, ez 6-7. körül van.

remélem tudtam segíteni

2014. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Tehát kellene egy balek, aki még pár hónapig finanszírozza azt, hogy lebabázz, de a munkára nem igazán vagy alkalmas. Biztos kiváló munkaerő lehetsz, ha majd' 18 év után azonnalival akar kirúgni.
2014. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!