Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » "Életkezdésnek szép kis...

"Életkezdésnek szép kis összeg" - Mekkora összeg jut eszetekbe erről a mondatról?

Figyelt kérdés

Van egy X összeg, nem tudjuk, hogy mennyi, de valaki, aki tudja, így jellemezte. Mekkora összegre gondolnál?

Nyílván mindenkinél változó, hogy huszonévesen mennyi pénz kell neki az életkezdéshez, de mégis..

Szerinted mennyi lehet?


2014. dec. 9. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én olyan 5-10 millióra gondolnék. Engem lehetséges, hogy fog fent várni egy lakás Pesten (reménykedek), amikor majd megyek egyetemre.
2014. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem is tudom. Milliók talán. 1-2 milla ami pont elég hogy odaadjam egy befektetésekkl foglalkoz emberne hogy minimális kockázattal termeljen nekem passzív jövedelmet. A jövedelem egy része mindig megy a tőkéhez így nő a jövedelem is.


Ha öröklök ezt fogom tenni!

2014. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10 millió
2014. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kétszobás lakás ára szerintem tökéletes összeg. Hatalmas előnnyel indul valaki a mai világban, ha nem kell lakbért/törlesztőrészletet fizetnie. Egy kétszobás lakás meg jó darabig elég akkor is, ha párt talál az ember. Még akár egy gyerekkel is el lehet lenni benne.
2014. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Életkezdéshez? Senki nem indul nulláról, max. egy intézetis, de akinek vannak szüleik azok nem. Ha nulláról indul, akkor persze egy lakásra kéne pénz, vagy albérletbe megy ami olcsóbb ügye. De nem kezdőösszegen múlik az életed, hanem azon, hogy kapsz e olyan munkát, amiből fenntudod magad tartani úgy hogy jól is érezd megad. Mert hiába indulsz akár 20 millióval is, ha azt egy pár év alatt elherdálod, mert nem tanultad meg kezelni a pénzt, se beosztani és nem találsz munkát, akkor így is, úgy is utcán kötsz ki hajléktalanként. Tehát kezdésként 120 ezerből 1 hónapra elég, de akkor egyből kell is egy munka ami, legalább nettó 120-150et fizet.
2014. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mert hiába indulsz akár 20 millióval"


10-ből vennék egy vidéki nagyobb házat 10-et befektetnék és a passzív jövedelem mellett melóznék ha kell ha pedig a passzív jövedelem megnő akkor részmuna ha az se akkor semmi, aztán azt csinálom amihez kedvem van.

2014. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20 millából már 2 lakás is kijön, egyikben laksz, másikat kiadod.


amúgy életkezdés = lakás ára.

2014. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!