Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy 13 éves hogyan kereshet...

Egy 13 éves hogyan kereshet pénzt?

Figyelt kérdés
Karányonyra szeretnék a szüleimnek ajándékot venni!Csak anélkül hogy kérjek pénzt tőlük :)) hogyan kereshetnék pénzt?
2014. nov. 30. 07:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát megnézed mindenütt.
2014. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid tudják, hogy nincs pénzed.Nem várják el tőled a pénzen vásárolt drága ajándékot.Mutasd ki, hogy szereted őket.Esetleg egy általad készített személyes ajándék :)
2014. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Emlékszem, kb negyedikes, vagy ötödikes lehettem, talán anyukám születésnapjára vettem egy üvegbe zárt hajót. Akkor a 4500 Ft-os ára csillagászatinak tűnt számomra (90-es évek közepe), és akkor anyukám kb leszidott hogy miért költöttem ilyen marhaságra a pénzt. De a hajó azóta is megvan, és most már ő is úgy látja hogy megérte. :)
2014. nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tanulsz, sportolsz, okos és ügyes gyerek leszel, tanulmányi versenyeken, pályázatokon és sporteseményeken indulsz.
2014. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezt már januárban el kellett volna kezdened...
2014. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

januárba?nem hiszem :DD

a válaszokat köszönöm és a hajós történet aranyos :))

2014. nov. 30. 11:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy gyerek ne akarjon ajándékokat vásárolni, mert sehol nem foglalkoztatnak gyerekeket! Neked nem a munka a feladatod, hanem a tanulás és ha a szüleid elkívánják, hogy Karácsonyra ezrekért vásárolj nekik szir szarokat akkor meg van a véleményem róluk. Te inkább tanulj és ne pénzt költs! Majd 014 éves korodtól tudsz menni diákmunkára, akkor majd azt a zsebpénznyi kis vagyont költögetheted amire akarod, addig örülj, hogy gyerek vagy4
2014. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a pénzkeresés jó ötlet, az ajándákozás már kevésbé.


1 részt neked már most el kell kezdeni a karriered után érdeklődni, ha nem akarsz felnőttként éhenhalni. legalább az egyetemet külföldön kellene elkezdened, ahhoz meg jó nyelvtudás kell. pl német.


2 részt sokkal személyesebb ha pl faragsz valamit vagy készítesz magad és enm veszed. legjobb ha még hasznos is. azt a pénzt meg tedd félre tanulmányaidra vagy utazásra.

2014. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem várják el úgyhogy ne legyen semmi véleményed róluk,csak gondoltam örülnének neki és nem 6000-es ajándékra gonoltam!!!!


Hát az jó ötlet hogy tegyem férre utazásra vagy a tanulmányaimra..Csak még mindig nem tudom hogy hogy lehetne pénzt keresni rá! :)))

2014. nov. 30. 20:47
 10/13 anonim ***** válasza:
13 évesen sehogy.
2014. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!