Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri rendőrnek tanulni?

Megéri rendőrnek tanulni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 20 éves vagyok, esti iskolából még van hátra két évem (érettségi), erősen gondolkodom azon, hogy beállok rendőrnek.

Viszont ugye ilyenkor - általában - felmerülnek kérdések. 22 évesen lesz meg az érettségim, nem lesz még késő utána rendőrnek állni? ha számolok még két évet a rendőriskolára akkor 24 éves leszek, mások ilyen idősen - jobb esetben - már 2-3 éves munkaviszonnyal rendelkeznek. Tudom, erről én tehetek annak idején nem érdekelt a tanulás utólag már megbántam. :)



2014. nov. 28. 12:51
 1/7 A kérdező kommentje:
A pénzügyi része a dolognak annyira nem érdekel. Azzal is tisztában vagyok, hogy ez nem munka, szakma hanem hivatás. Érdekel a dolog ennyire egyszerű.
2014. nov. 28. 12:52
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Kérdezz meg egy rendőrt. Bemész mondjuk a rendőrségre és megkérdezed őket. :) Szerintem szívesen válaszolnak, nem hinném hogy elküldenének vagy ilyesmi.
2014. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen vannak, akik 23 éves koruk körül vágnak bele. Bár legtöbbjük korábban is próbálkozott, csak addig nem sikerült, vagy előtte más iskolába járt, esetleg dolgozott. Egyáltalán nem késő.
2014. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én most fogok jelentkezni és 26 éves vagyok. Nem vagy elkésve :)
2014. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is idén tervezek jelentkezni tiszthelyettesire szegedre.

de rengeteg rosszat olvasni, és kvázi mindneki lebeszél róla...kicsit eltántorítottak....viszont ha ez nem..akkor mit kezdek az életemmel..:( ? legalább tényleges karriercélt adhatna!

2015. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne mások döntsék el helyetted, hogy TE mit szeretnél csinálni. tudod engem hányan akartak lebeszélni arról, hogy rendőr legyek? neked kell egy életen át minden nap munkába indulnod, és nem szerencsés, ha ráadásul nem is szereted, amit csinált
2015. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*csinálsz
2015. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!