Gimi mellett munka?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata ezen a téren? Mennyire megoldható? Mennyit lehet keresni?

2014. nov. 25. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkát be lehet vállalni, de ritka az olyan, ahol elég lenne délután dolgozni, és úgy, hogy mellette még tanulni is tudj. Ezért nem is szoktak gimi mellett dolgozni.
2014. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha muszáj? Ha nincs más lehetőség?
2014. nov. 25. 19:43
 3/4 anonim válasza:
Igaz szakközepes vagyok, de néha-néha dolgozom iskola mellett, hétvégente, általában péntek és szombat este, ha éppen van hely. Hétköznap tuti nem vállalnám be, horror lenne... Keress egy iskolaszövetkezetet, érdeklődj munka után. Nekem úgy kezdtek el munkalehetőséget felajánlani, hogy "bekukacoskodtam". Kaptam egy fülest és felhívtam őket, hogy ezt-azt hallottam, mennék én is. Ha akarsz dolgozni, akkor nem lehetetlen elérni :)
2014. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
84%

Règi kèrdès.èn pont 2014ben voltam gimis ès sokat dokgoztam nellette. Általában hètköznap èjjel vállaltam. Ès szín5sre èrettsègiztem ráadásul èletem is volt mellette:D akarat kèrdèse

Aki azt mondja, h nem lehet tanulás mellett dolgozni , èn elkènyesztett-lustának tartom

2017. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!