Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elfogadjam az állást?

Elfogadjam az állást?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem néhány állásra. Az egyiknél egy kevés (tényleg kevés) protekcióm is volt, és most úgy tűnik, fel fognak oda venni. Viszont én már nagyon-nagyon nem szeretnék odamenni (valahogy rosszul éreztem magam az épületben, kevés fizu, unalmas munka). A másik helyről még nem jeleztek vissza, de talán oda is van esélyem, és sokkal jobban megfelel a végzettségemnek és a vágyaimnak, na meg a fizetés is nagyon jó.

Mit csináljak? Visszamondjam az első állást?

Még annyit, hogy más jövedelmem nincs, illetve depresszióra hajlamops vagyok, az előző munkahelyemet is azért kellett otthagynom, mert pánikrohamaim voltak. Nem tudom, érdemes-e úgy elkezdenem egy új munkát, ha már elsőre nem nagyon tetstzik.


2008. aug. 15. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egyelőre ez van vállald el. S ha megkapod a másik helyről a pozitív visszajelzést itt felmondhatsz. Ha nem akkor is van munkád. Tudom nem szereted, és ez téged jobban befolyásol mint egy egészséges embert. DE kereshetsz tovább számodra megfelelőt. S amíg a próbaidőd tart büntetlenül indoklás nélkül felmondhatsz ha van jobb helyed. Ha meg nem lesz még akkor is eljöhetsz, csak az már más dolog, nehezebb lesz újra kezdened. gondold át és próbáld meg esetleg így. Vagy ha nincs kikötve mikortól kell menned erre a helyre dolgozni kérjél még gondolkodási időt mondjuk 1-2 hetet. S az alatt talán kiderül a másik helyre tudsz-e menni.

Szorítok,hogy jó legyen.

2008. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én is azt mondom, hogy válaszd a biztosat, és persze kezeltesd a pánikbetegséged, nehogy az új állásod is a kárát lássa.
2008. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Most találtam rá a kérdésedre, mi lett végül?

Kíváncsi vagyok.:)

2010. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!