Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Karrier szempontból milyen...

Karrier szempontból milyen hátrányt jelenthet, ha jelentős mennyiségű tetoválás van a testemen? Építésznek készülök konkrétan

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod a valaszt magadtol is, ha mar feltetted a kerdest. Nyilvanvaloan jelenthet aodtt szituacioban hatranyt.
2014. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pénz befektetési lehetőségként varrattad magadra?
2014. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kössz mind2 választ, előrébb vagyok...
2014. nov. 19. 23:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az interjún nem kell vetkőzni, ha nem egy horogkereszt van a homlokodra tetoválva akkor nem lesz különösebben gond.

Általában az az elvárás, hogy látható helyen ne legyen, szóval ha a vállad, hátad, vádlid, mellkasod ki van tetoválva, akkor azt felöltözve úgysem látják.

2014. nov. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Sajnalom hogy nem tudtam azt mondani amit hallani szerettel volna.


hatrany: pl. buta focistanak neznek. Egy agressziv idiotanak neznek. Narkosnak neznek. Ezer es egy variacio van, amikor hatranyt jelenthet, pl. egy megbizas elnyeresenel, vagy allaspalyazatnal, esetleg kinevezesnel.

2014. nov. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az építész általában nem egy "rövidgatyás" munka. Ergo ha nem látható helyen van hosszú ujjú ingben akkor nem fog gondot okozni.


Ami talán nem szerencsés ha az alkarodon is van, mert azért a rövid ujjú ing / póló építkezésen befigyelhet.

2014. nov. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet egyértelműen kimondani, hogy előny-e vagy hátrány. Az építész főként saját vállalkozásban dolgozik ha mégis alkalmazottként akarsz elhelyezkedni akkor csakis a munkáltatótól függ. Lehet neki is van és szimpatizálni fog veled, lehet maradi és kizáró ok ként fog rá tekinteni. Illetve a harmadik variáció, hogy mint egy normális intelligens ember, nem ez alapján hanem a képességeid alapján dönt. (sajnos ebből van a kevesebb). Nyugati országokban vagy az USA-ban ezek már teljesen elfogadott dolgok nem akadnak fenn ilyesmin.


Viszont a nagy átlag szerint igen, inkább hátrány mint előny főleg ha látható helyen van. Térdtől és/vagy könyöktől lefelé illetve kulcscsonttól felfelé.

Nekem az alkaromon van és sikerült állást szereznem így is. Viszont nem túl kellemes érzés mikor az interjún feltűnően bámulják és látszik a tekintetükön, hogy nem igazán tetszik nekik. (Ott általában nem is alkalmaztak)

2014. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Egy húsfeldolgozó iparban láttam, hogy bárkit felvesznek oda segédmunkásnak. Nők esetében akár az ilyet is:

[link]

Férfi esetében meg akár az ilyet: [link]

Mert csak az a lényeg hogy éhbérért dolgozzon minél többet, mint régen a rabszolgák.

De ha mondjuk egy fogorvosi rendelőbe megyek és a dokin meglátnák egyetlen vonásnyi tetkót, tuti hogy keresnék egy normálisnak tűnőt. Vagy ha hölgyekben gyönyörködök akkor szívesen nézegetem például Katalin hercegnő képeit, mert természetes szépségében, rúzsok és fülbe akasztott M28-as rugós alátétek nélkül is szemrevaló.

2014. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
#8 Csak szerintem ízléstelen az ilyen mértékű testmódosítás?
2014. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, ha jó szakember vagy hozzá. De ha csak végigszenveded, épp hogy átmész a vizsgákon, akkor iszonyat hátrány lesz a tetkó.
2014. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!