Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki gazdag,...

Van itt olyan, aki gazdag, mert mert nagyot gondolni?

Figyelt kérdés

En most ugy elek, mint egy szegeny, mininalberert dolgozok, 5 masik emberrel egyutt berelek egy lakast, de meg is olyan otleteim vannak, amikkel nyerhetnek. De akarmilyen emberrel beszelek, altqlaban mindig ugyan azt mondjak : "majd felnosz" vagy "majd rajossz hogy az elet nem ilyen" meg hasonlok...


Ha nekik eazukbe jut egy terv, akkor el is dobjak, mert "ugy se lehet megcsinalni" en pedig ugy vagyok az otleteimmel, hogy de meglehet.


Van itt olyan, aki hasonlo helyzetbol kuzdotte ki magat?

En gazdag es sikeres akarok lenni, de nem csak mondom, teszek is erte, de nagyon nehez :/



2014. nov. 16. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

A gazdag emberek nem érnek rá ilyen oldalakat nézni, mert éppen a saját életükkel foglalkoznak (nyilván azért gazdagok).

De azért neked sok sikert! :)

2014. nov. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jah...teszel...

Hány éves vagy?14-15?

2014. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok gazdag - még, bár nem is az az elsődleges cél, csak az anyagi biztonság és némi tartalék.

Nem gondoltam "nagyon nagyot", de nemrég egyéni vállalkozást indítottam egy olyan közegben, ahol eddig mindenki vagy állami szférában vagy multinál dolgozik / dolgozott.

Egyelőre nem megy olyan jól, hogy azt mondhassam, "na látjátok", de olyan rosszul sem, hogy feladjam. Még egy fél évet adtam magamnak, hogy "kikerekedjen" a dolog".

Persze addig is kapok a környezetemtől hideget-meleget, nap mint nap...

De akkor is azt mondom, megéri, hogy megvalósítom a saját ötletem - vagy legalábbis megpróbálom...

(Hozzátartozik a dologhoz, hogy olyan dologba vágtam bele, amihez kis kezdő tőke is elég volt, főleg a munkaerőm befektetésén alapul. Nagyot nem kockáztatnék...)

2014. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

utolso: Na, vegre valaki aki cselekedett is :)


Es nem 15-6 vagyok, 20 es 30 kozott, hogy pontosan mennyi az nem szamit...

2014. nov. 16. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Éppen ez a két mentalitás alapvető különbsége: "nem lehet megcsinálni, mert..." és "hogyan csinálhatom meg?" Ez két külön világ, s ha gazdag és sikeres akarsz lenni, akkor az utóbbit kell készségszinten a magadévá tenned. Egyszerűen el kell szakítanod magad azok elől az ingerek elől, amik az előbbit táplálják benned - különben visszarántanak. Ahogyan a sikeres emberek hangsúlyozzák, meg kell változtatnod a környezeted, a barátaid, mindent amit csak tudsz; képezd magad, olvass könyveket, amik segítenek (ezzel kapcsolatban tudok ajánlani is. ha kell, írj privátban).
2014. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!