Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályafutás választása de...

Pályafutás választása de pontosan mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés

Sziasztok már egy jó ideje gondolkodok pontosan milyen területen kéne elhelyezkednem?

Mit szeretnék csinálni?

Miben lennék jó?

Alapvetően nincs túl nagy motivációm gondolok húú orvos leszek életeket akarok menteni vagy zenész leszek hogy boldogságot okozzak az embereknek..ennél fogva nem is tudom mit akarok pontosan.Ebben szeretném a segítségeteket kérni.

Majd sok embertől azt a tanácsot kaptam próbálkozzak számítástechnika terén mivel úgy is sok időt töltök a gép előtt.

Esetleg tudnátok ehhez fűződő munkákat írni? Hátha majd egyiken megakad a szemem ami szimpatikus lesz azt a munkaterületet fogom választani.(Kitanulni-elhelyezkedni)


Előre köszönöm a segítséget.


2014. nov. 11. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok karrier szaktanácsadó de ha gondolod üzenetben írd le pár sorban mi a hobbid, mit szeretsz csinálni, mik érdekelnek, esetleg az álmaidat aztán ezek segítségével próbáljuk belőni az álommunkát számodra.
2014. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!