Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Probaidoben tappenzen lenni....

Probaidoben tappenzen lenni. Meg lehet ezt tenni?

Figyelt kérdés

Ma volt az elso napom egy gyarban, 80 ezret kapok. Viszont surgosen meg kellene muteni az orrsovenyemet, illetve ki kell tisztitani az arcuregemet, mert lassan egy eve be van gyulladva.

A sebeszem szerint minimum 3 het tappenz.


Nem terveztem sokaig itt dolgozni, probaido lejarta elott akartam abbahagyni, mert igazabol suliba jarok, de most januarig nem kell bemennem.


2014. nov. 3. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megtenni meg lehet, de próbaidő alatt azonnali felmondással élhet a munkáltató és még indokolni sem kell. Szóval esélyes, hogy amint megtudja, hogy az egy éve halogatott műtétedet pont próbaidő alatt akarod megtenni, másnap már lehet nem lesz munkaviszonyod.
2014. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csakhogy eddig nem volt 41 fokos lazam :(
2014. nov. 3. 18:33
 3/6 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Ha lenne 41 fokos lázad, akkor most nem itt írnál. Nekem volt(40,2), eszméletvesztéshez közel jártam.

Ettől még az egyes jól írja, azonnal fel fog mondani indoklás nélkül.

2014. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Korhazban vagyok mar...
2014. nov. 3. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Tökmindegy a táppénzt az OEP fizeti nem munkáltató. Elvileg táppénz alatt nem is rúghat ki, de lehet ez már nem így van. Utána viszont igen. Ha most kórházban vagy, akkor a munkáltató jóindulatán múlik minden.
2014. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem rug ki, ugyis kifizetik nekik, megkapom a penzt, viszont keresnek a helyemre mar most mast, ugyhogy nem dolgozhatok ott. Szoval jofej volt nagyon
2014. nov. 4. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!